Görünüşe göre Mortal Kombat serisi yıllarca beyaz perdede kalmaya devam edecek. Yeni filmde Sub-Zero karakterine hayat veren Joe Taslim, yapımcı stüdyosu Warner Bros’un 4 yeni Mortal Kombat filmi için hazırlandığını söyledi. Yeni reboot filmi başarılı olursa, şirket seriyi devam ettirmeyi planlıyor. 

Joe Taslim, Variety’deki konuşmasında “Serinin devam etmesi durumunda dört yeni film için anlaşma imzaladım. Ancak devam filmleri gelecek mi şu anda belli değil. Umuyorum yeni bir film daha çekeriz.” ifadelerine yer verdi. 

Yeni Mortal Kombat filmi, artık özellikle de serinin hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Filmin ilk fragmanı rekor kırarak tarihin en çok izlenen +18 fragmanı oldu. Yani Warner Bros sinemaseverler arasında önemli bir beklenti ve heyecan yaratmayı başardı. Peki ama film bu beklentileri karşılayabilir mi?

23 Nisan’da Mortal Kombat filmi HBO  Max ve sinemalarda eş zamanlı olarak yayınlanacak. Maalesef salgın dolayısıyla Türkiye’de sinemalar hala kapalı olduğu için, filmi yasal yollardan izleme imkanımız yok. 

OKUYUN  İçimiz dışımız Game of Thrones olacak! 3 yeni dizi birden...