Bloober Team'in Silent Hill 2 Remake'inin dahili test demosundan olduğu belirtilen ilk görüntüler sızdırıldı. 

Bu yılın başlarında, The Medium oyununun arkasındaki geliştiriciler Bloober Team'in Silent Hill 2 Remake üzerinde çalıştığı söylentileri çıkmıştı. Bu söylentilerin doğru olduğu sızdırılan görüntülerle kanıtlandı. Silent Hill 2'nin yeniden yapımının test demosundan olduğu belirtilen birkaç görüntü internette sızdırıldı.

Twitter kullanıcısı the_marmolade, remake'in  birkaç sızdırılmış görüntüsünü paylaştı ve ilkinde "kimse burada değildi" ifadesi yer alıyor. Görüntülerin geri kalanı bulanık, ancak aynı filigrana sahip değil. Görüntüler, Silent Hill 2 remake'in son Resident Evil remake'lerine benzer bir omuz üstü üçüncü şahıs bakış açısına sahip olacağını gösteriyor.

Silent Hill 2 Remake'ten sızdırılan görüntüleri aşağıdan görebilirsiniz:
Fby8B4EWQAAmtT3

Fby-wzAXwAAQLEA

Görüntülerin çoğu James'in çevreye baktığı statik çekimler olsa da, bunlardan biri onun silah salladığını ve bir el fenerini bir Hemşireye doğrulttuğunu gösteriyor.

The Last of Us dizisinden harika bir fragman yayınlandı - VİDEO The Last of Us dizisinden harika bir fragman yayınlandı - VİDEO

Sızıntı daha önce God of War Ragnarok sızıntısıyla tanınan ve güvenilri bir kaynaktan geliyor. Bu görüntülerin  proje için bir dahili test demosundan olduğu belirtiliyor.

Görüntüleri paylaşaan Dusk Golem, bu görüntülerin oyunun son halinden çok uzak olduğunu da hatırlatıyor.