iPhone video mesaj bırakma nasıl yapılır? iPhone video mesaj bırakma nasıl yapılır?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından 1 Şubat 2023'te tanıtılması beklenen yeni Samsung Galaxy S23 serisi ile ilgili önemli bir sızıntı gerçekleşti. Serinin en üst modelleri Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra'nın tasarımlarını net bir şekilde görebileceğimiz tanıtım görselleri sızdırıldı.

İşte Samsung Galaxy S23 Ultra ve Galaxy S23 Plus

2022-12-25 15_15_09-Window

91Mobiles, Galaxy S23+, S23 Ultra ile birlikte Galaxy Watch 5 ve Galaxy Buds 2 Pro'yu gösteren tanıtım görsellerini paylaştı. Görsellerde Galaxy S23+ pembe, S23 Ultra ise yeşil renkte karşımıza çıkıyor.

Yeni Galaxy S23 serisinde kamera çıkıntısının neredeyse yok olduğunu görüyoruz.  Galaxy S23 Plus, S22 Ultra ile aynı kamera tasarımına sahip gibi duruyor. Düz S23 modelinde ise nasıl bir tasarım bizleri karşılar kesin bilmiyoruz ancak sızıntılara göre bnenzer bir kamera tasarımına sahip olacak.

Galaxy S23+ şimdi, arkasında ayrı kamera halkaları bulunan Galaxy S22 Ultra ile daha uyumlu bir tasarıma sahip. Cihazın hafif kavisli kenarları var ve  Galaxy S23'ün de benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor, ancak daha küçük ekran boyutundan dolayı daha küçük bir toplam boyuta sahip olacaktıor.

Galaxy S23 Ultra, selefine çok benziyor. Bununla birlikte, dört kamerasının üçü için arkadaki gövde renginde kamera halkaları gibi ince değişiklikler var. Galaxy S22 Ultra'nın arka kamerasının çevresinde siyah halkalar var. Cihazın, ön kamera için 12 MP'lik bir sensöre yükseltildiği gösteren delik şeklinde bir ekran kesmesi hala var .

Editör: Burak Karahan