Warner Bros Games'in Super Smash Bros. benzeri dövüş video oyunu MultiVersus'a, 'Rick and Morty  çizgi dizisinin Rick ve Morty'si ve efsanevi NBA yıldızı LeBron James geliyor.

multiversus oyun (2)

MultiVersus, Player First Games tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanan, oynaması ücretsiz bir çapraz platformlu dövüş oyunudur. Oyun, Warner Bros., DC Comics, HBO, Turner Entertainment ve Cartoon Network'teki karakterleri içeriyor. Ayrıca oyunun 2022'de piyasaya sürülmesi planlanıyor. 

multiversus_-_rick_and_morty_reveal

The Division'ın yeni oyunu askıya alındı! The Division'ın yeni oyunu askıya alındı!

Oyunun açık betası, oyun için yumuşak bir lansman olarak hizmet edeceği onaylanan 26 Temmuz 2022'de yayınlanacak. Ayrıca oyunun kapalı oyun testlerine katılan ve 2022 Evolution Championship Series'de 100.000 dolarlık ödül havuzunda yarışanlar oyuncular için 19 Temmuz'da bir erken erişim sürümü paylaşıldı.

Lebron James, 26 Temmuz'da MultiVersus'ta

LeBron James, 26 Temmuz'dan itibaren MultiVersus'ta oynanabilir olacak. Bunun yanı sıra oyun, 26 Temmuz itibariyle açık beta olarak oyunculara sunulacak.

MultiVersus'un Lebron James karakter tanıtım fragmanı;

Ayrıca paylaşılan fragmanı dikkatlice dinlerseniz, LeBron oyun karakterinin aslında LeBron James tarafından seslendirilmediğini anlayabilirsiniz. MultiVersus bunun yerine, Final Fantasy VII Remake'de Barrett Wallace karakterini seslendiren ses sanatçısı John Bentley tarafından seslendirildi. Rick ve Morty karakterleri oyunun ilk sezonunda eklenecek, ancak henüz detaylı bir çıkış tarihi paylaşılmadı.

multiversus oyun (3)

Ayrıca oyun, Bugs Bunny, Batman, Arya Stark, Wonder Woman ve Iron Giant gibi Warner Bros karakterlerini içeren listesi uzadıkça uzuyor. Bunun yanı sıra oynaması ücretsiz olan yeni oyun, PlayStation, Xbox ve PC platformlarına geliyor.

MultiVersus'ta yer alan tüm karakterlere buradan göz atabilirsiniz.

Editör: Enes Sapmaz