Pokemon yıllar içerisinde öyle güçlü bir marka haline geldi ki, Pokemon ile ilgili şu ana kadar çıkmamış bir ürün ya da yapılmamış bir uygulama bulmak gerçekten çok zor. 

Son olarak Japonya'da Pokemon görselleriyle süslenecek olan rögar kapakları tanıtıldı. Bu uygulamanın yeni olduğunu düşünebilirsiniz ama değil. Aslında bu duyurulan Pokemon rögar kapakları eski pokemonlu rögar kapaklarının yerini alacak.

FiTBukYXkAEWyIp

15 dakika boyunca klinik olarak ölü kaldı: 'Cennette' geçirdiği 5 yılı anlattı 15 dakika boyunca klinik olarak ölü kaldı: 'Cennette' geçirdiği 5 yılı anlattı

Pokemon geçen hafta dokuz yeni rögar kapağı tasarımını ortaya çıkardı ve hepsinde Chansey ve arkadaşları yer alıyor. Kapakların birinde Chansey ile Wooper zıplarken,  diğerinde gelişmiş formu Blissey ile gülerken ve üçüncüsünde bir Vannilish'in arkasından zirveye çıkarken görülebiliyor. Japonya'nın çeşitli yerlerinde rögar kapaklarını süsleyecek olan bu görseller, sokaklarda görsel şölen yaşatacak.

9 farklı rögar kapağı Japonya'nın Fukushima vilayeti çevresine yerleştirilecek.  2019 yılında oluşturulan ve farklı bir bölgeye yerleştirilen Vulpix rögar kapakları da Pokemon Go ile bağlantılıydı ve bu rögar kapaklarının olduğu yerlerde oyun içerisinde PokeStop'lar vardı. Yeni eklenecek rögar kapaklarıyla ilgili böyle bir uygulama olacak mı bilinmiyor.

Chansey pokemonunun seçilmesinin nedeni ise 2019 yılında Fukushima eyaletinin pokemon elçisinin Chansey seçilmesi.O zamandan beri valilik, Chansey temalı parklar, Pokemon ile ilgili etkinlikler ve çok daha fazlasını düzenledi.  Fukushima, Japonya'da kendi Pokemon elçisine sahip sekiz vilayetten biridir.