Kit Kat, 6 aylıkken çiftlikteki büyük insan kalabalığının önünde ip atlamaya başlamış ve böylece kedilerin eğitilemeyeceği yönündeki yaygın bir inancı yıkmaya yardımcı olmuştu. Sahibi Trisha Seifried, aynı zamanda bir hayvan yetenek ajansı işletmekte ve Kit Kat'ın şov dünyasındaki özgeçmişinde Friskies kedi maması için yapılan bir sosyal medya kampanyası ve "Jimmy Kimmel Live!" gibi etkinliklere katılımını da sağlamıştı.

NASA'nın uzay araştırmalarında kullandığı bu materyalle çanta yaptılar! NASA'nın uzay araştırmalarında kullandığı bu materyalle çanta yaptılar!

Seifried, Kit Kat'in en etkileyici numarasının ip atlama olduğunu belirtti. Ancak Kit Kat'ın yaşı göz önüne alındığında atlamalarını sınırlı tuttuklarını açıkladı. Seifried, "Şu anda en sevdiği numaranın beşlik çakmak olduğunu söyleyebilirim. Etkinliklerde tüm hayranlarına beşlik çakmayı seviyor." dedi.

Bu inanılmaz başarı, Kit Kat'in kedi dünyasındaki yetenekleri ve yaşına rağmen gösterdiği enerji ile takdir topluyor. Guinness Dünya Rekorları tarafından resmi olarak tescil edilen bu başarı, Kit Kat'in kendi alanında ne kadar özel bir kedi olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Editör: Enes Sapmaz