Elektronik para ve ödeme hizmetleri deyince aklımıza gelen ilk isim Papara, son dönemde hayata geçirdiği Cashback programı ile kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Papara Card sahibi olan herkes, Cashback programına dahil olan tüm markalarının ödemelerinde para iadesi alabiliyor. Programa dahil olan en son hizmet ise Amazon Prime.

Amazon Prime aboneliğinizin ücretini Papara Card ile yaparsanız, abonelik ücretinin %50’si anında hesabınıza nakit olarak yatırılacaktır. Bu sayede, 7,90 TL olan Amazon Prime abonelik ücretinin her ay 4 TL’si hesabınıza nakit olarak iade edilir. Peki, Papara ile Amazon Prime aboneliği nasıl alınır? Hep beraber bakalım.

Papara Cashback nedir?

Cashback, Papara altyapısında oluşturulan aylık aboneliklerinizi takip edebildiğiniz bir hizmettir. Ancak tüm özelliği bununla sınırlı değil. Papara Cashback ile Cashback programına dahil olan bütün hizmetlerin abonelik ücretlerinin belirli bir kısmını hesabınıza iade alabiliyorsunuz. Alınan iadeleri, Papara kullanıcıları dilediği gibi harcayabilirler.

Papara ile Amazon Prime aboneliği nasıl satın alınır?

2181c889dd288b071fc10c303230e3d3

Papara ile Amazon Prime aboneliği almak oldukça basittir. Bu işlem için yapmanız gereken ilk adım bir onaylı veya sözleşmeli Papara hesabı açmak. Papara hesabı açmak tamamen ücretsizdir.  Papara hesabı açmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Papara hesabı açtıktan ve Papara Card sahibi olduktan sonra yapmanız gereken tek şey Amazon Prime ödeme yöntemi olarak Papara Card’ını eklemek ve ödeme işlemini gerçekleştirmek.

  • Amazon Prime’a gir.
  • Ödeme Yöntemine Papara Card’ını ekle.
  • Ödeme İşlemini Gerçekleştir.

Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra Papara, Cashback programı sayesinde size ödemenin %50’sini iade eder. Bu iadeyi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Papara Cashback programına dahil olan diğer hizmetler:

Papara Cashback programına dahil olan hizmetler 2022 sona kadar devam edecektir.

YouTube Premium

YouTube Premium için yapacağınız 30 TL’ye kadar harcamanın %50’si hesabınıza Papara Card Cashback ile iade edilir. Her ay en fazla 15 TL iade kazanabilir ve bu iadeyi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Netflix

Her ay Netflix’de yapacağınız 40 TL’ye kadar harcamanın %50’si hesabınıza Cashback ile iade edilir. Her ay en fazla 20 TL iade gerçekleşir.

Monitörün sesi nasıl açılır? Monitörün sesi nasıl açılır?

Spotify

Her ay Spotify’da yapacağınız 30 TL’ye kadar harcamanın %50’si Papara ile hesabınıza iade edilir. En fazla aylık 15 TL iade kazanabilirsiniz.

Exxen

Exxen’de yapacağınız 54,90 TL’ye kadar harcamanın %50’si Papara ile hemen hesabınıza iade edilir. Aylık en fazla 27,5 TL Cashback ile kazanabilirsiniz.

Steam

Her ay Steam'de Papara Card'ın ile yapacağın toplam 200 TL'ye kadar olan harcamanın %10'u hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 20 TL nakit kazanabilirsin.

PlayStation

Her ay PlayStation'da Papara Card'ın ile yapacağın toplam 200 TL'ye kadar olan harcamanın %10'u hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 20 TL nakit kazanabilirsin.

Editör: Engin Çepnioğlu