Oldukça büyük incilerle donatılmış bu küpe görünümlü donanım, mücevherden daha fazlasıdır ve ikiye katlanabilir. Nova Audio'nun klipsli veya saplamalı H1 Sesli Küpeleri, sesi yukarı ve kulaklarınıza iletmek için yönlü sesi kullanan her iki incinin arkasında yerleştirilmiş iki mini hoparlöre sahiptir.

Nova, teknolojinin ortamınıza "bir ses katmanı" eklediğini ve Sony'nin açık stil LinkBuds veya Aftershokz'un iletimli kulaklıklarına benzer şekilde, müziğinizin keyfini çıkarmaya devam ederken çevrenizde olup bitenleri duymaya imkan sağladığını söylüyor. Bu, çevrelerinden haberdar olmak isteyen kişilerin gürültü önleme özellikleri ile arasında geçiş sağlayabileceği anlamına geliyor.

nova inci kulaklık (2)

Hoparlörler kulağınızın dışında kalmasına rağmen, Nova, yönlü ses teknolojisinin, diğer kişilerin dinlediğiniz her şeyi duymasını engellemeye yardımcı olduğunu söylüyor. Ses küpeleri, dört yerleşik mikrofon ve hoporlörünü kullanarak 3,5 saate kadar müzik çalma veya 2,5 saate kadar konuşma süresi sunuyor. Uyumlu bir şekilde zarif bir küpe kutusu gibi görünen birlikte verilen şarj kutusu, üç kere tam şarj edebiliyor ve toplamda yaklaşık 14 saat dinleme süresi sağlıyor. Ayrıca küpelerde ses oynatma ve telefon görüşmelerini kontrol etmenize olanak tanıyan yerleşik bir düğme bulunuyor.

Samsung, yeni giyilebilir teknolojisini duyurdu! Samsung, yeni giyilebilir teknolojisini duyurdu!

Nova'nın ses küpeleri sırasıyla 753 Dolar ve 645 Dolar tutarında altın ve gümüş renklerinde mevcut. Şu anda sadece Avrupa'da piyasada olsalar da Nova, bu yılın başında yavaş yavaş tüm dünyaya açılacaklarını söylüyor.

Editör: Enes Sapmaz