Şahsiyet dizisi gibi ünlü yapımlarla ulusal ve uluslararası alanda pek çok ödüle layık görülen yönetmen Onur Saylak ve yazar Hakan Günday'ın senaristliğini üstlendiği Bora Bora'dan ilk fragman geldi.

netflix kıvançtatlıtuğ-1

Netflix bünyesinde yerli filmler ve dizilerle görmeye alıştığımız ünlü aktör Kıvanç Tatlıtuğ gerilim türündeki yeni filmiyle ekranlara yeniden dönüyor. Yapımcılığı Ay Yapım tarafından üstlenilen Boğa Boğa, prömiyerini 15 Nisan’da 42. İstanbul Film Festivali yapacak. Ayrıca yerli film, festivalin Ulusal Yarışma bölümünde başka filmlerle yarışacak.

Netflix'te yayınlanacak Boğa Boğa'nın fragmanı;

Dead Cells animasyonundan ilk fragman geldi! Dead Cells animasyonundan ilk fragman geldi!

Assos’ta bir kasabaya taşınan İstanbullu çift Yalın ve Beyza’nın, köylülerin olumsuz ve tehditkâr bir şekilde yaklaşması ve bir gün Yalın’ın bir gencin saldırısına uğramasını konu alan Boğa Boğa, saldırıdan sonra Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkması üzerine köy halkı ile Yalın arasında yaşanan gerginliği anlatıyor.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in yanı sıra, Aşkın Şenol, Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay, Onur Akgülgil, Hayat van Eck, Kerem Arslanoğlu gibi isimler yer alıyor. Boğa Boğa, 21 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak.

Editör: Enes Sapmaz