Instagram beğendiğim gönderiler nerede? Instagram etkileşimler ve Instagram hareketlerin nedir?  Her güncelleme ile Instagram beğendiğim gönderiler yerini mi arıyorsunuz ? Megabayt özel makalemiz ile Instagram beğendiğim gönderiler nerede sorusunu sizler için cevapladık.

Instagram, kullanıcıların en çok vaktik harcadıkları sosyal medya uygulamaları başında gelmekte. Keşfet özelliği sayesinde uygulama içerisinde geçirilen zaman fark edilemiyor. Uygulama kullanıcının ilgi alanlarını iyi analiz edip, sürekli olarak karşımıza beğeneceğimiz paylaşımları çıkarıyor. Bu sebep ile gün içerisinde birden çok paylaşım beğeniyoruz. Instagram, bizlere geçmişte beğendiğimiz gönderileri görme imkanı da sağlamakta. Ancak bu bölüm güncellemeler ile sürekli yer değiştiriyor. Son güncelleme ile beğeni geçmişini bulmayı adım adım sizlere anlattık.

Instagram beğendiğim gönderiler nerede?

  • Instagram uygulamanızı başlatın. Profil sayfanıza gelin ve sağ üst köşede bulunan üç çizgiye dokunun.

Instagram beğendiğim gönderiler nerede?

  • Açılan pencerede “Hareketlerin” seçeneğine tıklayın.

Instagram beğendiğim gönderiler nerede?

  • “Etkileşimler”e tıklayın.

'Bilgisayarım çok donuyor' diyorsanız bu çözümleri deneyin! 'Bilgisayarım çok donuyor' diyorsanız bu çözümleri deneyin!
  • Açılan sayfada “Beğenmeler” seçeneğine tıklayın.

Instagram beğendiğim gönderiler nerede?

  • Geçmişte beğendiğiniz gönderiler bu kısımda size görünecektir. Dilerseniz sıralayıp, filtreleyerek arama yapabilirsiniz.

Instagram etkileşimler nedir?

Etkileşimler bölümünde uygulama, sizlere geçmişte yaptığınız eylemleri göstermektedir. Geçmişte yaptığınız yorumlar, beğendiğiniz gönderiler, hikayelere verdiğiniz yanıtlar ve değerlendirmeler bu bölümde görünmektedir. Etkileşimler bölümü sayesinde geçmiş hareketlerinizi görebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Instagram Hareketlerin nedir?

Instagram kullanıcı verilerini saklamayı ve analiz etmeyi oldukça sever. Kullanıcı hareketlerini takip ederek daha iyi kullanıcı deneyimleri sunmayı amaçlar. Bu verilerin bir kısmını bizler de uygulama içerisinde görebiliyoruz. Hareketlerin bölümü ile uygulama incinde geçirdiğiniz zamanı görebilirsiniz. Paylaştığınız resimleri, videoları görebilir, silebilir ve arşivleyebilirsiniz. Beğenileri, yapılan yorumları ve diğer etkileşimler de bu alanda görülebilir. Hesabınızda yaptığınız değişikliği gözden geçirebilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz sayfaları, arşivlerinizi ve yakında sildiğiniz içerikleri görebilir ve yönetebilirsiniz. Uygulama içi bilgileri de bu sayfadan indirip yedekleyebilirsiniz.

Editör: Megabayt Haber