Avustralyalı yıldız aktör Ryan Reynolds, ikonik X-Men karakteri Wolverine'nin yeniden canlandıracağını açıkladığından beri hayranlar, Logan filminde öldürüldükten sonra Hugh Jackman'ın ekranlara nasıl geri döneceği sorularıyla karşı karşıya kalmıştı.

deadpool 3 (2)

Deadpool 3, Logan filminin sonunu etkilemeyecek

SiriusXM ile bir röportaj sırasında Jackman, Deadpool'un MCU'ya girmesinin Logan'ın zaman çizelgesini hiç etkilemediğini söyledi.

Jackman röportajında, "Marvel dünyasında sahip oldukları, zaman çizelgeleri arasında hareket etmeyi sağlayan bir cihaz yüzünden hepsi bu," dedi.

deadpool 3 (2)-1

Reynolds ayrıca Eylül ayında Logan'ın 2029'da geçtiğini ve Deadpool 3'ün "buna dahil olmayacağını" açıkladı. İzleyicilere şunları söylenmişti: "Logan filmi 2029'da geçiyor."

Hayao Miyazaki'nin son filmi hakkında ilk detaylar geldi! IMAX olacak... Hayao Miyazaki'nin son filmi hakkında ilk detaylar geldi! IMAX olacak...

Deadpool 3 filminin senaryo yazarları belli oldu

Ancak Reynolds, filmin tam olarak ne zaman geçeceğini açıklamaya başlarken bir anda anlatmaktan vazgeçti ve izleyicilerde merak uyandırdı.

Marvel Stüdyoları Başkanı The Hollywood Reporter'a Deadpool 3'ün Marvel evreni için 'büyük bir karmaşıklık' olacağını söyledi.

Hugh-Jackman-returns-as-Wolverine-in-the-MCU-Deadpool-3-movie

Bob's Burgers yazarları Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Loeglin, Reynolds ve Marvel kötü karakterlerinin Deadpool'un MCU'ya girişi için "mükemmel uyum" sağlayacağına karar vermesinden sonra filmin hikayesini yazmak üzere seçilen yeni isimler oldular. Henüz bir çıkış tarihi duyurulmamış olsa da, yeni filmin çekimlerinin 2023'te başlayacağı söyleniyor.

"'R' derece olacak film için şuanlık bir senaryo üzerinde çalışıyoruz. Şu anda senaryoyu Ryan üstleniyor... Bu yıl çekimler olmayacak. Ryan çok meşgul ve çok başarılı bir oyuncu.

"Daha önce duyurduğumuz ve şimdi yapmamız gereken birkaç şey var, ancak bir anlamda başlamış olması heyecan verici."

Editör: Enes Sapmaz