2013 tarihinde yayınlanan GTA 5, satış rekorları kırmasının ardından ve çıkışından tam 9 yıl geçmesine rağmen hala en çok oynanılan oyunlar arasında yer alıyor. Neredeyse üzerinden 10 yıl geçen GTA 5'in devam oyunu ise geçtiğimiz aylarda sızdırılan görüntüler ile tekrar adından bahsettirmişti. GTA 6 hakkında resmi bilgiler henüz gelmemiş olsa da, oyun dünyasına yakınlığı ve sızdırdığı bilgilerle tanınan Tom Henderson, oyun hakkında bazı iddialarda bulundu.

gta 6 (1)

GTA 6 sızıntısının arkasından Rockstar Games, oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu açıklayan bazı söylemlerde bulunmuştu, ancak şirketin belirsizliğini yıkmaya çalışan Henderson, çıkış tarihi ile ilgili bazı yeni bilgileri ortaya attı.

gta 6 (2)
Oyun sızıntılarıyla ünlenen Tom Henderson, oyuncular tarafından oldukça merak edilen ve beklenen GTA 6 hakkında yeni bir duyuru yaptı. Hendorson duyuruda, GTA 6'nın bu yıl duyurulacağını, ancak 2 yıl sonra piyasaya sürüleceğini iddia etti.

GTA 6'nın en net çıkış tarihi belli oldu! GTA 6'nın en net çıkış tarihi belli oldu!

Ayrıca Hendorson'ın iddiaya göre Rockstar Games, duyuruda GTA 6'dan oynanış görüntülerini ve oynanabilir karakterleri tanıtacak.

Editör: Enes Sapmaz