Elden Ring geliştiricisi FromSoftware, bu sabah attığı bir tweet ile ek paketinin resmi olarak geliştirilmekte olduğunu duyurdu, ancak şirket ek paketin ne zaman çıkacağına dair herhangi bir bilgi paylaşmadı.

LEGO Fortnite'a eklenecek yenilikler sızdırıldı! Mancınık ve yeni üretim masaları geliyor... LEGO Fortnite'a eklenecek yenilikler sızdırıldı! Mancınık ve yeni üretim masaları geliyor...

Kısa bir blog gönderisinde, ek paketin PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Steam'e geleceği doğrulandı. Ayrıca "Yeni bilgilendirme raporunun yolda" olduğu söylendi, bu nedenle şirketten er ya da geç daha fazla ayrıntının yakın zamanda paylaşılacağını umuyoruz.

Elden Ring, dünya çapında 20 milyondan fazla satarak büyük bir başarı elde etti ve FromSoftware'in, bir oyunun ilk lansmanından sonraki bir yıl içinde oyun için ek paket yayınlama alışkanlığından etkilenmiş gibi duruyor.

Geçen yıl 25 Şubat'ta piyasaya sürülen Elden Ring, şimdiye kadar yalnızca oyun içi dengeleme yamaları ve oyuna arena ekleyen daha iyi PvP deneyimi sağlayan bir güncelleme almıştı.

elden ring shadow of the erdtree

Shadow of the Erdtree'nin hangi hikayeyi veya içeriği ele alabileceği hakkında herhangi bir ayrıntı yok, ancak sadece isim ve tek bir görselle yetinmek zorunda kalacağız.

Editör: Enes Sapmaz