Epic Games'te bu haftanın ücretsiz oyunları: Doom 64 ve Rumbleverse

Oyuncuları sevindirmeye devam eden Epic Games, bu hafta iki farklı ücretsiz oyun veriyor. 2 boyutlu efsane oyun Doom 64 ve Rumbleverse için paylaşılan özel içerik paketini Epic Games Store üzerinden alabileceksiniz.

epic games ücretsiz oyun (5)

Epic Games, ücretsiz oyun dağıtıp oyuncuların gönlünü kazanmaya devam ediyor. Bu hafta iki oyun birden veren şirket, bazı kullanıcılar tarafından pek de çekici bulunulmamış olsa da yeni eğlencelere yelken açmamızı sağlıyor. Şirket, 1997 yapımlı olan oyun dünyasının en klasiklerinden Doom 64 ve Rumbleverse'i 18 Ağustos’tan itibaren tek bir kuruş vermeden kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

epic games ücretsiz oyun (2)

God of War Ragnarök PC'ye geliyor! God of War Ragnarök PC'ye geliyor!

Geçtiğimiz hafta ise Epic Games 33 TL değerindeki Cook, Serve, Delicious 3 oyununu ücretsiz olarak kullanıcılarına dağıtmıştı. 

Doom 64;

Doom serisinin klasikleşmiş oyunu Doom 64, Epic Games Store’da oyuncuların erişimine ücretsiz olarak açıldı. 90'lı yılların sonlarına doğru dünyaya sunulan oyun, Doom 2’nin devamı niteliğinde. Epic Games’te Dooom 64'ü şu şekilde açıklıyor:

1997’de Nintendo 64 için piyasaya sürülen orijinal oyunun gelişmiş sürümünü oyna. Cehennemin Dünya istilasını durdurmanın üstünden yıllar geçti. İnsanlığın güvenliği adına karantinaya alınan Mars’taki UAC araştırma tesisleri terkedildi ve unutuldu… ta ki şimdiye dek.

epic games ücretsiz oyun (4)

Rumbleverse;

Rumbleverse, Iron Galaxy Studios tarafından geliştirilen, brawler royale tarzında oynaması ücretsiz olan eğlenceli bir dövüş oyunudur.

epic games ücretsiz oyun (1)-1

Epic Games'in kullanıcılarına ücretsiz olarak sağladığı paket sayesinde boks kulaklığı, eldiveni, atleti, şortu ve ayakkabısı bulunan 'Bum Boksçu İçerik Paketi’ni Epic'in dijital mağazasından ücretsiz olarak elde edinebilirsiniz.

epic games ücretsiz oyun (3)

Rumbleverse için geçerli olan 'Bum Boksçu İçerik Paketini' hem de Doom 64’ü 25 Ağustos tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

Editör: Enes Sapmaz