Son dönemde özellikle dolar kurunun artışı ve ekonomik problemler nedeniyle bilgisayar almak inanılmaz zorlaştı. Oyun oynamayı sevenler ise daha eski sistemlerinde oynayabileceği daha düşük sistem gerektiren oyunlar arıyor. Bilgisayarınızın sistemi düşükse ve buna uygun iyi oyunlar arıyorsanız, sizin için bir liste hazırladık. İşte düşük sistemli PC'ler için 5 harika oyun önerisi

1- Need for Speed Most Wanted

Belki de serinin Underground 2 ile birlikte en iyi oyunu olan Most Wanted, günümüzde hala iyi görünen grafiklere ve eğlenceli bir oynanışa sahip. Ayrıca bir diğer Need For Speed oyunu Carbon'u da deneyebilirsiniz.

GTA 6'nın en net çıkış tarihi belli oldu! GTA 6'nın en net çıkış tarihi belli oldu!

2- Tomb Raider Legend

Eski Tomb Raider serilerinden olan ve serinin iyi oyunları arasında sayabileceğimiz Tomb Raider Legend, Lara Croft ile maceralara atılacağınız bir oyun.

3- The Darkness II

Oldukça karanlık ve eğlenceli bir FPS oyunu The Darkness II, iyi bir görsel tasarım ve bolca gerilim içeren harika bir oyun.

4- Brutal Legend

Eğer metal müziği ve Jack Black'i seviyorsanız bu oyunu oynamadan ölmemeniz gerekiyor. Gerçek zamanlı strateji, kısmen açık dünya ve aksiyon macera öegelerini birleştiren oyun hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modda, oyuncunun kendi sahnesini savunurken düşmanlarını yenmek için birliklere komuta etmesi gereken Sahne Savaşlarını içerir. Oyunda Black'in yanı sıra Lemmy Kilmister , Rob Halford , Ozzy Osbourne ve Lita Ford gibi heavy metal müzisyenlerinin ve Tim Curry gibi diğer ünlülerin seslerinin yanı sıra Schafer tarafından oyuna dahil edilmek üzere seçilen yüzden fazla metal şarkı yer alıyor.

5-  Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered

Quantic Dream'in muhteşem sinematik tarzıyla oyun oynanışını birleştdiği ilk yapımlardan olan Fahrenheit, Zengin çok katmanlı anlatımı, yenilikçi sunumu ve ünlü Hollywood bestecisi Angelo Badalamenti'nin tüyler ürpertici bir müzikal katkısıyla harika bir yapım. Fahrenheit’ta 4 farklı karakter yönlendiriliyor;

  • Lucas Kane: Ana karakter. Bilişim sektöründe çalışıyor, rahip abisinden başka kimsesi yok. Wishita doğumlu ve 31 yaşında (1978 doğumlu ve hikâye 2009’da geçiyor).
  • Marcus Kane: Lucas’ın abisi, rahip. 37 yaşında.
  • Carla Valenti: New York Polis Departmanı’nda dedektif. Brooklyn’de doğmuş. 27 yaşında.
  • Tyler Miles: Carla’nın New York Polis Departmanı’ndaki ortağı. Sam adında 23 yaşında bir sevgilisi var.

Ve bu karakterler içerisinde gizemli olayları çözmeye çalışıyoruz. Harika ve gerilim dolu bir macera sizi bekliyor.

Editör: Megabayt Haber