Son yılların en büyük büyüyen sektörlerinden olan internetten eve yemek siparişi, her geçen gün değişik olaylara konu oluyor. Ancak bu kez yaşanan olay oldukça üzücü.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'da yaşayan 25 yaşındaki Tarık T. internet üzerinden yemek siparişi verdi ancak sipariş geciktiği için iptal etti.

Siparişi iptal etmesine rağmen yemeği gelen Tarık T. yemeği iptal ettiğini ve istemediğini belirtti. Ayrıca kuryeden de parasını geri istedi.

Parasını alamayınca kuryeyi yaraladı ve intihar etti

Kurye ile konuştuktan sonra kendisine para iadesi yapılamayacağı söylenen Tarık T., söz konusu şirketin Esentepe Mahallesi’nde bulunan merkezine gitti. Burada yetkililer kendisine internetten hizmet verdiklerini ve 2 – 3 gün içerisinde parasının iade edileceğini belirtti.

752x395-kuryeyi-yaraladi-intihar-etti-1671898934138

Bunun ardından adeta çılgına dönen Tarık T. şirketteki kuryeler ve yöneticilerle tartıştıktan sonra tehditler savurarak, oradan ayrıldı. Eve gidip aracını ve evindeki pompalı tüfeğini alan Tarık T, yemek şirketinin önüne gelerek aracın içinden şirkete ateş etmeye başladı.

7 Nisan BİM aktüel teknoloji ürünleri: Haftaya BİM marketlere Huawei Watch GT 2 geliyor! 7 Nisan BİM aktüel teknoloji ürünleri: Haftaya BİM marketlere Huawei Watch GT 2 geliyor!

Tarık T.’nin açtığı ateşle şirkette kurye olarak çalışan T.E. dizinden yaralandı. Şirketi kurşun yağmuruna tuttuktan sonra aracıyla olay yerinden uzaklaşan Tarık T. aracından inerek kafasına sıkarak intihar etti.

Editör: Burak Karahan