Riot Games, geçtiğimiz günlerde Valorantın ‘dengesiz’ olduğu yönünde eleştiriler alan haritaFracture için bazı revizyon çalışmalarına başladığını açıkladı. Şirkete göre değişiklikler hem hücumcular hem de savunmacılar için denge iyileştirmeleri içerecek. 

Değişiklikler Twitter’da Leven ve Game Designer Riot Joe Lansford tarafından açıklandı. Lansford değişiklikler ile ilgili şunları söyledi:

“Fracture yaklaşık 1 yıldır yayında ve şu anda birkaç değişiklik üzerinde çalışıyoruz. Çok fazla detay vermeyeceğim ama haritada oyuncuların oyun kalitesini düzeltecek değişiklikler yapacağımızı söyleyebilirim. A Site’ı biraz daha savunulabilir hale getireceğiz ve Dish bölgesini her iki taraf için de daha kullanışlı hale getirmek için bazı değişiklikler yapacağız. Takımlar saldırı ve savunma tarafında oynarken daha dengeli bir deneyime kavuşacaklar.”

Silent Hill: The Short Message, Kore'de ortaya çıktı! Silent Hill: The Short Message, Kore'de ortaya çıktı!

Lansford, değişliklerin çok büyük olmayacağını ve haritaya ince ayar çekeceklerini belirtti. Çekirdek haritanın hala aynı olacağını, A Site ve Dish tarafında kalite değişiklikleri yapılacağını da ekledi. 

Haritanın ne zaman güncelleneceği belli değil.