Bahsi geçen değişiklik, sosyal medya profesyonelleri, gazeteciler ve diğer kullanıcılar tarafından fark edildi. Doğrulanmış telefon numarasına sahip Blue aboneler, mavi onay işareti alacaklar.

Bu değişiklik, daha önce araştırmacı Jane Manchun Wong tarafından tespit edilen kodlarla örtüşüyor. Ancak, bu değişiklik yalnızca yeni sürüm olan X Pro için geçerli gibi görünüyor ve eski sürüm bu ücretlendirmeden etkilenmeyebilir.

tweetdeck

Tweetdeck'in yeni sürümü, daha gelişmiş tweet oluşturma özellikleri, yeni arama seçenekleri ve sütunların daha düzenli bir şekilde gruplandırılması gibi özelliklerle geçen yıl test edilmeye başlanmıştı. Ancak bazı uzman kullanıcılar, bu yeni sürümün sütunları temizlemeyi ve diğer eylemleri gerçekleştirmeyi daha zor hale getirdiğini belirtiyorlar.

Threads ve Instagram daha çok birleşiyor! Threads ve Instagram daha çok birleşiyor!

Twitter, bu adımıyla Elon Musk'ın Blue abonelikleriyle uygulamadan gelir elde etme girişiminin bir parçası olarak görünüyor. Ancak, bu hamle henüz fazla abone çekmemiş gibi görünüyor. Musk, gelecekte Tweetdeck'i içerik oluşturma, ödemeler ve sosyal ağlar gibi bir dizi işlevi tek bir uygulama altında birleştirme planlarını da açıkladı.

Editör: Enes Sapmaz