CD Projekt Red, The Witcher hayranlarını çok mutlu edecek bir haber paylaştı. Şirket orijinal The Witcher oyununun Remake versiyonunu resmen duyurdu. Polonyalı stüdyo Fool's Theory tarafından geliştirilen The Witcher Remake, Unreal Engine 5 kullanılarak en baştan yapılıyor.

The Witcher Remake, "Canis Majoris" kod adıyla biliniyordu. Oyun henüz erken geliştirme aşamasında ve daha detaylı bilgiler için beklememiz gerekiyor. 

CD Projekt Red tarafından yapılan açıklama şöyle:

“The Witcher bizim için her şeyin başladığı yer, CD PROJEKT RED için. Şimdiye kadar yaptığımız ilk oyundu ve o zaman bizim için büyük bir andı. CD PROJEKT RED Stüdyo Başkanı Adam Badowski, " Bu yere geri dönmek ve oyunu gelecek nesil oyunculara deneyimlemek için yeniden yapmak, daha büyük olmasa da aynı derecede önemli hissettiriyor" dedi. “Projede Fool's Theory ile işbirliği yapmak, oradaki bazı insanların daha önce The Witcher oyunlarında yer almış olması kadar heyecan verici. Kaynak materyali iyi biliyorlar, oyuncuların yeniden yapılanmayı ne kadar çok beklediklerini biliyorlar ve inanılmaz ve iddialı oyunların nasıl yapılacağını biliyorlar. Oyun hakkında ve oyundan daha fazlasını paylaşmaya hazır olmamız biraz zaman alacak olsa da, beklemeye değeceğini biliyorum.”

Netflix, yeni ücretsiz mobil oyununu duyurdu! Netflix, yeni ücretsiz mobil oyununu duyurdu!
Editör: Burak Karahan