2021 Aralık ayında The Game Awards'ta gösterilen ve Epic Games'in yeni oyun motoru Unreal Engine 5'in gücünü sergileyen The Matrix Awakens teknoloji demosu, PlayStation ve Xbox mağazalarından yakında kaldırılacak.

9 Temmuz'da mağazadan kaldırılacak olan demoyu kütüpühanenize eklemenizi öneriyoruz. Çünkü bu tarihe kadar demoyu kütüphanenize eklemeniz halinde, mağazalardan kaldırıldıktan sonra bile tekrar indirebileceksiniz.

Matrix Awakens , Epic Games tarafından Warner Bros. Pictures , The Coalition , Wētā FX , Evil Eye Pictures, SideFX ve diğerleriile ortaklaşa Unreal Engine 5 kullanılarak PlayStation 5 ve Xbox Series X için geliştirilen2021 açık dünya video oyunu ve teknoloji gösterimidir 

The-Matrix-Awaken-RTX-3090

Geforce Now, WoW'u kütüphanesine ekliyor Geforce Now, WoW'u kütüphanesine ekliyor

Epic Games ve Gears 5 geliştiricisi The Coalition tarafından hazırlanan demo, 17.000’den fazla yollarda hareket eden simüle edilmiş araçları, her biri milyonlarca poligondan oluşan 7.000’den fazla binayı ve Epic’in yeni insan tasarlama teknolojisi MetaHuman ile tasarlanmış 35.000’den fazla yayayı içinde barındıran Matrix evreninde geçen ücretsiz bir teknoloji demosu.

Editör: Burak Karahan