Video oyunlarımızda hepimiz farklı sanat tarzlarını tercih ediyor olsak da, hepimizin hemfikir olabileceği bir şey var: piksel art tarzı her dönem ve her zaman harika görünür. Özellikle bağımsız geliştiricilerin çok kullandığı ve başarıyı yakaladığı piksel sanatı hem şık hem de nostaljik görünüyor. Son olarak ise pixel grafikler ve JRPG elementleriyle Genshin Impact ile ilgili bir sanatçının çalışması karşımıza çıktı. 

Fallout x Fortnite evrenleri birleşiyor! Fallout x Fortnite evrenleri birleşiyor!

2022-08-28 16_20_03-Window

Pixel sanatçısı OhoDavi, Genshin Impact'in pixel grafikleriyle nasıl görüneceğini ortaya koyduğu harika bir video paylaştı. Gensin Impact'ten bazı karakterler ile bir düşman arasındaki karşılaşmayı gösteren videoda Aether, Keqing, Zhongli ve Ningguang'ın bir Ruin Hunter ile savaşını görüyruz.

İşte Genshin Impact için hazırlanan harika çalışma:

20 saniyelik şık video, partinin Ruin Hunter'a Stellar Retoration, Thundering Might ve Starward Sword gibi saldırılar içeren bir Takım Saldırısı da içeriyor.  OhoDavi, tüm sahnenin elle çizildiğini ve tamamlamalarının kabaca bir yıl (günde ortalama iki saat) sürdüğünü belirtti. Toplamda 306 kareden oluşuyor ve bu kareye yerleşmeden önce birçok farklı stil denendiği için çok uzun sürdü.

2022-08-28 16_20_23-OhoDavi Twitter'da_ _Genshin impact Jrpg fanart... Finaly, I finished it ... #ge

Editör: Burak Karahan