"Paranormal Activity: Bulunan Görüntüler (Paranormal Activity: Found Footage)" adını taşıyan bu yaklaşan korku oyunu, sanal gerçeklik dünyasından ayrılarak, serinin oyun dünyasındaki önemli bir değişimi işaret ediyor. Çeşitli platformlarda piyasaya sürülecek olan Paranormal Activity: Bulunan Görüntüler, ilk defa sanal gerçeklik oyunlarından uzaklaşacak olan bu seri için önemli bir adım olacak.

Adından da anlaşılacağı gibi oyun, film serisiyle özdeşleşen bulunan görüntü formatını benimseyecek. Henüz belirli ayrıntılar erken bir aşamada olduğu için, Paranormal Activity: Bulunan Görüntüler'ün önemli bir özelliği ise "korku sistemi" olarak adlandırılan yenilikçi bir sistemi içermesi. Bu dinamik özellik, oyuncuların eylemlerine bağlı olarak korkuların yoğunluğunu ve türünü dinamik olarak değiştirecek, oyunculara beklenmedik bir deneyim sunacak. Bu özellik, daha önce Don't Scream gibi diğer oyunlarda kullanılmış olsa da, DarkStone Digital'ın bunu Paranormal Activity evrenine nasıl entegre edeceği merakla bekleniyor.

App Store müjdeyi verdi: Retro oyun konsolları iPhone'lara geliyor... App Store müjdeyi verdi: Retro oyun konsolları iPhone'lara geliyor...

Editör: Enes Sapmaz