Watch Dogs: Legion, yeni nesil performans artışını elde etmek için iyileştirmeler yapıyor. Ubisoft, 4.5 oyun güncellemesinin parçası olarak PlayStation 5 ve Xbox Series X‘te saniyede 60 kare (FPS) hızlarını destekleyeceklerini açıkladı.

Mina Sidhu ile ilgili hatalar düzeltilecek

Işın izleme ve 4K çözünürlüğe sahip yeni nesil bir lansman oyunu olarak tanıtılan Watch Dogs: Legion, Sony ve Microsoft’un yeni nesil konsollarında 30 FPS yukarısına çıkamadı.

Oyun geliştiricisi Ubisoft, bunun yeni nesil oyun konsolu oyuncularının en büyük taleplerinden biri olduğunu söyledi. Ubisoft ayrıca Assassin’s Creed Valhalla ve Rainbow Six Siege gibi diğer popüler oyunlar için yeni nesil güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Oyunun amacı dinamik 4K çözünürlükte 120 FPS’ye ulaşmak.

Legion 4.5 güncellemesi ayrıca, bu ayın başlarında 4.0 oyun güncellemesinde tanıtılan ve bir DLC karakteri olan kahraman Mina Sidhu ile ilgili bazı hataları da çözüyor.

Ayrıca Ubisoft, “OMNI Projesi” adı verilen yeni bir taktiksel operasyon da ekledi. Geliştirici, yeni güncellemenin yayınlanma tarihini henüz yayınlamadı. Ayrıca yama notlarının sürümden kısa bir süre sonra açıklanacağını da ifade ediyor.

OKUYUN  Xbox'ın yeni güncellemesi yayınlandı