Yeni bir açık dünya hayatta kalma oyunu duyuruldu ve 2021’in haziran aylarında piyasaya sürülmesi planlanıyor. “The Day Before” adlı oyun, teması, anlatım biçimi ve grafikleriyle insanların ilgisini çekmeyi başardı. Oyunun geçtiği Amerika Birleşik Devletlerinde, enfeksiyondan kurtulmaya çalışacaksınız.

PlayerUnknown’ın “Battlefield” ilk olarak 2016 yılında hayatımıza girdi ve video oyun endüstrisinin tüm temelini değiştirdi. Oyunculardan eşi benzeri görülmemiş bir ilgi gören bu oyunun amacı, hayatta kalan son kişi olmaktır. Şimdi yepyeni bir hayatta kalma oyunu yayınlandı ve önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. “The Day Before” adlı bu oyun PUBG’nin tahtını sallayacak gibi görünüyor. Oyun bize ne sunacak?

Her tarafından kalite akan The Day Before’un ilk ekran görüntüleri

Steam ana sayfasındaki bilgiler, oyunun Amerika Birleşik Devletleri’nin kalbinde oynanacağını gösteriyor. Oyunun konusuna gelince, yaygın enfeksiyon sonrası dünyadan bahsediyor. O kadar büyük ki salgından sonra hala hayatta kalan birkaç kişi var ve bu insanlar yiyecek bulmak için birbirlerini öldürebilecek seviyeye ulaştılar. Oyuncular, bu tehlikeli ortamda hayatta kalmak için yiyecek ve silah arayarak hayatta kalmaya çalışacaklar. Ekip, oyunda araba, ev ve gökdelenlerin gezilebileceğini belirtti.

MYTONA, oyunun hem çevrimiçi çok oyunculu modu hem de tek oyunculu modu olacağını belirtti. Ancak, şu anda bu modlarda bulunabilecek ayrıntılı bir talimat bulunmamaktadır. Steam sayfasındaki ekran görüntüleri, oyunun gerçekten yüksek kalitede olabileceğini gösteriyor. Elbette böyle bir oyunu oynamak için güçlü bir bilgisayara ihtiyacınız olacak.

Oyunun Steam sayfasına göre The Day Before’u oynamak için; 6. nesil Intel Core i5 işlemci, 16 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1060 ekran kartı ve 75 GB de depolama alanına ihtiyaç duyacaksınız. Ayrıca oyunun AMD tabanlı bilgisayarlarda da çalışacağını söyleyebiliriz.

OKUYUN  Halo: Master Chief Collection artık Xbox'ta klavye ve mouse desteği sunuyor

The Day Before’un çıkış tarihi hala netleşmedi. Ayrıca oyunun fiyatı da açıklanmadı.

Fragman için;