Sızıntıya göre oyuna eklenecek yeni düşmanlar arasında ayılar, kum kazıcıları, akrepler ve kurtlar olacak. Ayrıca yeni silahlar arasında hançerler, top silahı, mancınık ve dürtü bombasının da yer alacağı bildiriliyor. Bu silahların yanı sıra elmas, cam ve titanyum gibi değerli kaynaklar da oyuna eklenecek.

LEGO Fortnite hayranları ayrıca yeni quest köylü NPC'leri, hayalet sandıkları ve daha yüksek seviyeli üretim masaları gibi faydalı istasyonları da görebilecekler. Bu sızıntıların çoğunun güvenilir Fortnite sızıntıcıları iFireMonkey, ShiinaBR ve FNBRNewsJP tarafından ortaya atıldı.

Önceki bir sızıntıdan da hatırlayabileceğiniz üzere LEGO Fortnite yakın zamanda yerçekimi silahı gibi yeni silahlar ekleyeceği bildirilmişti. Ancak yeni sızıntı, geliştiricilerin oyuncuları daha uzun süre meşgul etmek için hayatta kalma ve crafting moduna çok daha fazla içerik ekleyeceğini ortaya koyuyor.

God of War Ragnarök PC'ye geliyor! God of War Ragnarök PC'ye geliyor!

LEGO Fortnite'a ek olarak,Fortnite Battle Royale ile ilgili de yeni söylentiler ortaya çıktı. Bu söylentilere göre yakın zamanda Üç yeni oyun modu: Düello, Arena ve Müzik Savaşı eklenecek. Bu oyun modlarının tam çıkış tarihi belli değil, ancak Chapter 5 Season 1'in sonuna kadar eklenmesi bekleniyor.

Editör: Enes Sapmaz