DreamWorks Animation'ın en sevilen film serilerinden biri olan Kung Fu Panda'nın dördüncü filminin yapımına başlandığı resmi olarak açıklandı. Ayrıca filmin çıkış tarihi ve konsepti de belli oldu.

Kung Fu Panda 4, üçüncü ve son filmin 8 yıl ardından 2024 yılında yeniden izleyicilerle buluşacak.

Kungu Panda 4, 8 Mart 2024 geliyor!

Dreamworks'ten yapılan açıklamaya göre Kung Fu Panda 4'ün yapım aşamasında olduğu doğrulandı. 8 Mart 2024'te vizyona girmesi beklenen film ile ilgili konuşan Dreamworks CEO’su Jeffrey Katzenberg, Kung Fu Panda serisinin iki adet üçlemeden oluşmasını planladıklarını söylemişti.

kung-fu-panda-2-ep-dreamworks-animation

Korku filmi Barbarian'ın video oyunu uyarlaması geliyor Korku filmi Barbarian'ın video oyunu uyarlaması geliyor

İlk üçleme bildiğiniz gibi tamamlandı ve bu üçleme Po’nun ‘öğrencilik’ aşamasıydı. Bundan sonra gelecek olan üçleme ise Po’nun ustalık aşamasını anlatacak. Ek olarak 2024’te çıkacak olan filmden sonra gelecek olan filmleri bu kadar uzun süre beklememize gerek kalmayacak.

Kung Fu Panda’da pandamız Po’yu üç filmdir Jack Black seslendiriyordu. Yeni filmde de Jack Black’i Po olarak duymaya devam edeceğiz. Filmde Po’nun Türkçe dublajını da önceden Okan Yalabık yapıyordu. Yoksa Buz Devri gibi bunun da Türkçe dublaj ekibi değişir mi bilmiyoruz...

Editör: Burak Karahan