Tema ayarlarınızı değiştirmek istiyorsanız, Instagram karanlık mod nasıl yapılır? haberimize göz atabilirsiniz. iOS kullanıcısı için Instagram karanlık mod iOS'da nasıl yapılır? veya Android kullanıcısı için Instagram karanlık mod Android'de nasıl yapılır? başlıklarımızı inceleyebilirsiniz. Instagram karanlık mod Pc'de nasıl yapılır? başlığımıza da bakmayı unutmayın.

Instagram, kullanıcılarına daha iyi deneyimler yaşatmak için sürekli uygulamasını güncelliyor. Genel olarak video ve fotoğraf yükleme ve diğer kullanıcılar ile etkileşime girmek için kullanılan Instagram, insanların uygulama içi geçirdikleri zamanı artırmak için yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Güvenlik, gizlilik, içerik ve tema güncellemeleri bunların başında geliyor. Son dönemlerde popülerliği artan karanlık mod seçeneği Instagram’da da bulunmakta. Uygulamayı ilk defa indiren kullanıcılar tema olarak varsayılan ayarları kullanıyorlar. Dilerseler varsayılan temayı değiştirerek karanlık moda geçiş yapabilirler. iOS, Android ve bilgisayar için farklı geçiş yöntemleri bulunmakta. Siz de Instagram temanızı değiştirmek ve karanlık moda geçiş yapmak isterseniz haberimizin detaylarına bakabilirsiniz.

Instagram karanlık mod iOS’da nasıl yapılır?

iOS işletim sistemi kullanılan iPhone model telefonlarda karanlık modu etkileştirmek için telefonunuzun tema ayarlarını değiştirmeniz gerekmektedir. Telefon tema ayarları otomatik olarak uygulama temasını da değiştirmektedir. Aşağıda bulunan adımları uygulayarak telefonunuzun tema ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

  • Ayarlara’a gidip, Ekran ve Parlaklık’a dokunun.
  • Koyu Mod’u açmak için Koyu’yu seçin.

Instagram karanlık mod nasıl yapılır?

Bilgisayarınız izleniyor olabilir mi? Cihazınızın izlenip izlenmediğini öğrenmek için yapmanız gerekenler Bilgisayarınız izleniyor olabilir mi? Cihazınızın izlenip izlenmediğini öğrenmek için yapmanız gerekenler

Instagram karanlık mod Android’de nasıl yapılır?

Android işletim sistemi kullanan telefonlar için tema değişimi direkt olarak Instagram uygulaması içerisinden yapılabilmektedir.

  • Instagram uygulamanızı açın ve sağ alt köşede bulunan profil resminize dokunun.

Instagram karanlık mod nasıl yapılır?

  • Sağ üst köşede bulunan üç çizgiye dokunun.

  • Açılan pencerede Ayarlar’a dokunun.

Instagram karanlık mod nasıl yapılır?

  • Karşınıza çıkan sayfada Tema’yı seçin.

  • Karanlık seçeneğine dokunun.

  • İşlem tamam.

PC’de nasıl yapılır?

Instagram’a internet sayfası üzerinden karanlık moda geçiş yapmak mümkün değil. Ancak siteyi karanlık moda geçirmek için geçici çözümler bulunmakta. Instagram sitesine burada bulunan linkten girişi yaparsanız. Tema karanlık moda geçiş yapacaktır. Instagram karanlık mod nasıl yapılır? Tarayıcınızı kapattıktan sonra tekrar Instagram’a giriş yaparsanız, karanlık modun kaybolduğunu göreceksiniz. Sürekli olarak karanlık mod kullanmak için verdiğimiz linki kaybetmeyin ve karanlık modunuzun keyfini çıkarın.

Editör: Megabayt Haber