Veri, iç HR belgelerini, çalışanların Slack sohbetlerinin ekran görüntülerini ve daha fazlasını içeriyor, ancak odak noktası henüz piyasaya sürülmeyen Wolverine video oyunu. Yayınlanan dosyalar, oyunun seviye tasarımı, karakterler ve oyunun gerçek ekran görüntülerine dair detayları içermekte.

Ayrıca, Sony ve Marvel arasında imzalanmış bir yayın anlaşması da bulunuyor ve bu anlaşma, üç X-Men oyununu içermekte olup, ilki Wolverine, diğer ikisi henüz isimlendirilmemiş bir yapım olarak öne çıkıyor. Sony'nin her bir oyun için 120 milyon dolar harcamayı planladığını ve Wolverine'i 1 Eylül 2025'e kadar, diğerlerini ise sırasıyla 2029'un sonuna ve 2033'e kadar piyasaya sürmesi gerektiğini belirtiliyor.

Valorant, Playstation ve Xbox'lara geliyor! Tarih verildi... Valorant, Playstation ve Xbox'lara geliyor! Tarih verildi...

Fidye yazılım grubu, satılmayan verinin sızdırıldığını belirtti, ancak çalınan bilgilerin sadece %98'i kamuya açıklandı. Rhysida, satın alınan verinin başkalarına satılmamasını şart koştu, ancak yeni sahiplerin bu kurala uymasının ne kadar mümkün olduğu belirsiz.

Editör: Enes Sapmaz