Genshin Impact'in üçüncü büyük güncellemesi olan The Morn a Thousand Rose Brings için bir çıkış fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi 24 Ağustos olarak açıklandı. 

Yayınlanan teaser fragmanı şiirsel bir biçimde başlıyor ve "Dağları kucaklayan bereketli yeşilliği gözlerinizle görün" cümlesiyle karşımıza çıkıyor: 

“Çayırları kaplayan mis kokulu güllerin kokusunu içinize çekin. Şafakta gösterişli kuşların şakımasını duyun. Yüzyıllardır susturulmuş bilgeliğin perdesini açtıklarını duyun." 

Efsane yarış oyunu Gran Turismo da PC yolunda Efsane yarış oyunu Gran Turismo da PC yolunda

İşte yayınlanan Genshin Impact 3.0 fragmanı:

Güncelleme 3, Sumeru adlı yepyeni bir bölge ve temel Dendro türü de dahil olmak üzere oyuna bir dizi büyük değişiklik getiriyor. The Morn a Thousand Rose Brings, Electro Dori, Dendro Tighnari ve Collei ile birlikte bir dizi heyecan verici karakteri tanıtarak ana hikayeye de devam edecek. Ganyu ve Kokomi'ye ek olarak, Zhongli de bannerlarda geri dönecek.

2022-08-15 13_32_15-Window

Genshin Impact'in sonraki üç güncellemesi normal altı hafta yerine her beş haftada bir yayınlanacak, yani serinin hayranları 28 Eylül'de Güncelleme 3.1, 2 Kasım'da Güncelleme 3.2 ve 7 Aralık'ta Güncelleme 3.3 ile daha fazla içerik bekleyebilirler.

miHoYo, amiral gemisi oyunu Genshin Impact için önemli genişletmeler sağlamanın yanı sıra şu anda Zenless Zone Zero üzerinde çalışıyor.