Oyuncuları her hafta ücretsiz oyunlarla buluşturan Epic Games, bu hafta da iki bedava oyun ile karşımıza çıkıyor.

Idle Champions of the Forgotten Realms ve Wonder Boy the Dragons Trap oyunları bu akşam Türkiye saatiyle 18:00'da ücretsiz olarak erişime açılacak ve 1 hafta süreyle kütüphaneye eklenebilir olacak.

Oyunların mağaza linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Idle Champions of the Forgotten Realms
Wonder Boy: The Dragon's Trap

Elden Ring'in mobil oyunu geliyor! Elden Ring'in mobil oyunu geliyor!

2022-07-14 13_52_35-Window

Idle Champions of the Forgotten Realms hakkında

İForce Grey: Lost City of Omu, Acquisitions Incorporated, Black Dice Society ve The Oxventure Guild gibi hayranların çok sevdiği romanlar, maceralar ve canlı yayınlar dâhil olmak üzere Dungeons & Dragons çoklu evrenlerinden Şampiyonları aç. Dungeons & Dragons Strateji Oyunu Wild Beyond the Witchlight, Waterdeep: Dragon Heist, Baldur's Gate: Descent into Avernus ve Curse of Strahd gibi resmi Dungeons & Dragons kitaplarından ilham alan maceraları tamamlamak için her bir Şampiyonun formasyon becerilerinde ustalaş.

Wonder Boy: The Dragon's Trap hakkında

Güzel, elle çizilmiş animasyonlar ve yeniden orkestra ile bestelenmiş müzik altyapısı ile geliştirilen kült klasik, benzersiz bir keşif, aksiyon ve macera harmanıyla dönüyor! Meka-Dragon tarafından yarı insan, yarı sürüngen ucubesi olarak lanetlenen sen, bir şifa arayışındasın! İnsan formuna dönmenin tek yolu laneti kaldırma gücüne sahip sihirli bir eşya olan Semender Haçı’nı bulmak…

Aksi canavarlar ve egzotik ejderhalarla dolu bağlantılı, engin konumlar boyunca seyahat et! Bu ejderhaları katlettikçe lanet derinleşecek ve seni farklı hayvanlara dönüştürecek… Klasik karakter Hu-Man veya uzun zamandır beklenen başrol oyuncularından Hu-Girl olarak oyna! Lizard-Man, Mouse-Man, Piranha-Man, Lion-Man, Hawk-Man olarak oyna! Monster Land’in sırlarını keşfetmek için bunların benzersiz yeteneklerini kullan! Modernden 8 bit grafik ve sese istediğin zaman, hatta oyunun ortasında bile geç! Hem sıradan ve hem uzman oyuncular, arkadaşlar ve aile için uygun 3 zorluk seviyesinin tadını çıkar.

Editör: Burak Karahan