Epic Games'te 15 günde 15 ücretsiz oyun kampanyasının sonuna doğru yaklaşmak üzereyiz. Death Stranding'i ücretsiz vererek büyük olay yaratan Epic'te günün ücretsiz oyunu Mortal Shell oldu. 

119 TL değerindeki Mortall Shell ücretsiz oldu

Soulslike türündeki, grafikleriyle de dikkat çeken Mortal Shell, 2020 yılında piyasaya çıktı. Normal fiyatı 119 TL olan Mortal Shell, Epic Games'te ücretsiz olarak şu anda kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Oyunu bu akşam yani 29 Aralık saat 19.00'a kadar kütüphanenize eklerseniz tamamen sizin olacak.

mortal-shell-1

Oyunu nasıl ücretsiz olarak alırsınız?

Epic Games uygulamasını bilgisayarınıza indirdiyseniz, ilk yapanız gereken üye olmak ya da üyeliğiniz varsa giriş yapmak. Daha sonra sayfada biraz aşağıya kaydırarak ücretsiz oyunlar bölümünde aşağıdaki görseli göreceksiniz.  

Redfall başarısızlığına Bethesda başkanından cevap geldi! Redfall başarısızlığına Bethesda başkanından cevap geldi!

Oyunun Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın

Oyunun mağaza sayfasına girdikten sonra Sağ taraftan 'YÜKLE' butonuna tıklayın ve satın alma işlemine geçin. Burada oyun ücretsiz olduğu için herhangi bir işlem yapmadan oyunu kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

mortal-shell-review-tutorial-hadern

Mortal Shell hakkında

Mortal Shell, paramparça olmuş bir dünyada akıl sağlığını ve direncini test eden, acımasız ve derin bir aksiyon-RYO'dur. İnsanlığın geri kalanı yitip giderken, kalıntıların içinden açgözlü düşmanlar ortaya çıkıyor. Bu düşmanların merhameti yok; hayatta kalmak için üstün farkındalık, keskinlik ve içgüdüler gerekiyor. İnançlı takipçilerin gizli kutsal yerlerini bul ve gerçek amacını keşfet.

Kayıp Savaşçıları Ele Geçir
Öldürülen savaşçıların kayıp kalıntılarını keşfedebilirsin. Bu Mortal Shell'leri uyandır, vücutlarını ele geçir ve eşsiz savaş tarzlarının ustası ol.

Çivi Çiviyi Söker
Savaşmak stratejik, dikkat gerektiren ve affı olmayan bir iştir. Kılıcını sadece zamanı geldiğinde kullan.

Korkunç Düşmanlarla Yüzleş
İlerlediğin yol, esrarengiz tanrılara tapan düşmanlar tarafından korunuyor. Acınası ve acayip yaratıklara karşı gözünü dört aç, cesaretini topla ve onları alt et.