Son dönemde PlayStation Plus ile oyunculara sunulan ücretsiz oyunları doğru bir şekilde açıklamasıyla tanınan dealabs üyesi billbil-kun, Aralık 2022 oyunlarını da sızdırdı.

PlayStation Plus'ın standart planı olan PS Plus Essential üyelerine sunulacak Aralık 2022 oyunları, Mass Effect Legendary Edition (PS4), Biomutant (PS5 | PS4) ve Divine Knockout (PS5 | PS4) olarak karşımıza çıkıyor.

6 Aralık'ta erişime açılacak Aralık 2022 PS Plus Essential oyunları bu ay oldukça beğenilecek gibi. Efsane Mass Effect serisini ve yılın beğenilen oyunlarından Biomutant'ı ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz. PS Plus üyeliğiniz olduğu sürece bu kütüphanenize eklediğiniz oyunları ömür boyu ücretsiz oynayabileceksiniz.

Mass Effect Legendary Edition

İnsanlığın bugüne kadar karşılaştığı en büyük tehlike ile arasında yalnızca bir kişi duruyor. Mass Effect™ Legendary Edition ile çok sevilen Mass Effect üçlemesindeki Commander Shepard efsanesini yeniden yaşayın. Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3 oyunlarından tek oyunculu temel içerikleri ve promosyon silahlarını, zırhlarını ve paketleri dahil 40’ın üstünde DLC’yi içerir. Bu içerikler yeniden düzenlenmiş ve 4K Ultra HD için optimize edilmiş olacak.

Biomutant

BIOMUTANT; yumruk, silah ve mutant yeteneklerini birleştirmenize izin veren eşsiz dövüş sistemli, açık dünyalı bir kıyamet sonrası Kung-Fu hikâyesi oyunudur.
Bir salgın dünyayı kırıp geçiriyor ve Yaşam Ağacı köklerinden ölüm saçıyor. Kabileler bölünmüş durumda. Çalkantılı bir dünyayı keşfedin ve kaderini belirleyin: Onu kurtaracak mısınız yoksa daha karanlık bir geleceğe mi sürükleyeceksiniz?

Divine Knockout (DKO)

Diablo IV için beklenen görüntü güncellemesi kapıda! Işın izleme desteği geliyor... Diablo IV için beklenen görüntü güncellemesi kapıda! Işın izleme desteği geliyor...

Tanrılar ve Mitoloji ile biçimlendirilmiş bir dünyada geçen bu Üçüncü Şahıs Fizik Dövüş oyununda arkadaşlarını nakavt et. King of the Hall ve Oddball gibi 3'e 3 oyun modlarında düşmanlarını parçala veya şiddetli 1'e 1 düellolar kazan. 

Editör: Burak Karahan