Apple'ın başlattığı “Okula Dönüş 2022” kampanyası ile öğrencilere AirPods hediyesi verilecek. Kampanyadan faydalanabilecek akdamesiyen ve öğrenciler iPad veya Mac satın aldıklarında AirPods hediyesine sahip olacak.

Apple'ın her yıl bu dönemlerde sunduğu kampanyanın bu yılki detayları da belli oldu. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Apple, 2. nesil AirPods'u hediye edeceğini duyurdu. Daha yüksek AirPods modelleri ise oldukça indirimli bir şekidle satın  alınabilecek.

Mac veya iPad almak isteyen akademisyenler ya da öğrenciler eğitim kurumuna ait kimliği ile beraber Apple Store üzerinden istediği ürünü sepetine ekledikten sonra karşısına AirPods kampanya sayfası çıkıyor. Buraya tıklayarak kampanyanın geçerli olduğu ürünler ve kampanya detaylarına ulaşabilirsiniz.

Deprem felaketi, İHA'lar ile görüntülendi! Deprem felaketi, İHA'lar ile görüntülendi!

2022-07-18 13_19_39-Window

2. nesil AirPods ve Şarj Kutusu ücretsiz olarak hediye olarak seçilebiliyorken,  ek olarak 950 TL ödeyerek AirPods 3. nesil sahibi olabiliyorsunuz. Silikon uç ve aktif gürültü engelleme özelliği sizin için önemliyse ek olarak 2.750 TL ödeyerek AirPods Pro satın alabilirsiniz.

Stoklar tükenene kadar kampanyanın devam edeceği açıklandı. Ayrıca iPad almak isteyen kullanıcılara lazer baskı seçeneği ücretsiz sunuluyor.

Editör: Burak Karahan