Yılbaşına özel 15 günde 15 ücretsiz oyun kampanyasına devam eden Epic Games, bugün 159 TL değerindeki oyunu ücretsiz veriyor. Metroidvania Aksiyon türlerini birleştiren F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch oyunu ücretsiz olarak dağıtılıyor.

159 TL değerindeki F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch ücretsiz

15 günlük ücretsiz oyun maratonuna biraz zayıf başlayan fakat art arda Metro ve Death Stranding oyunlarını ücretsiz olarak veren Epic Games, bugün de hız kesmedi. F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch oyunu şu anda Epic Games’te ücretsiz. Bugün yani 27 Aralık akşam saata 19.00’a kadar oyunu kütüphanenize eklerseniz tamamen sizin olacak.

FIST-Screen-3

Oyunu nasıl ücretsiz olarak alırsınız?

Epic Games uygulamasını bilgisayarınıza indirdiyseniz, ilk yapanız gereken üye olmak ya da üyeliğiniz varsa giriş yapmak. Daha sonra sayfada biraz aşağıya kaydırarak ücretsiz oyunlar bölümünde aşağıdaki görseli göreceksiniz.  

Oyunun Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın

Oyunun mağaza sayfasına girdikten sonra Sağ taraftan 'YÜKLE' butonuna tıklayın ve satın alma işlemine geçin. Burada oyun ücretsiz olduğu için herhangi bir işlem yapmadan oyunu kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch nasıl bir oyun?

Metroidvania tarzı bir haritada bir düzineden fazla benzersiz bölgeyi keşfet. Yumruk (Fist), Matkap (Drill) ve Kırbaç (Whip); yüksek kombo, yüksek hasar ve uzun menzilli saldırılar arasında sorunsuz geçiş sağlayan tamamen farklı dövüş stillerine sahip üç silahtır.

50062740132_ea25026f0e_h

Diablo IV, Game Pass'e geliyor! Diablo IV, Game Pass'e geliyor!

Altı yıl önce Makine Ordusu (Machine Legion), ilk başta hayvanların yaşadığı Torch City'yi istila edip kolonileştirdi. Direniş savaşında eski asker olan Rayton, o zamandan beri inzivada yaşamaktadır. Arkadaşı zorla tutuklandıktan sonra Rayton, mekanik yumruğunu geri alır ve direniş yolculuğuna başlar. Fakat mafya, asiler ve ordu arasındaki daha büyük bir entrikaya dâhil olmayı asla beklemiyordur.

Kendine has görsel temalara ve seviye tasarımlarına sahip bir düzine bölge barındıran Metroidvania oyun dünyasını keşfet. Sayısız oda, tünel ve kısayolda dövüşlerin, bulmacaların ve platform oyunlarının zorluklarını aşarak ödülleri kazan.

Birbirine bağlı ve otomatik olarak yüklenen oyun haritası, ayrıntılı Torch City'yi daha inandırıcı ve güzel kılıyor.

Editör: Burak Karahan