Ubisoft yeni çıkaracağı oyunları, her zaman en büyük oyun tanıtım etkinliği olan E3 oyun fuarında oyun tutkuları ile paylaşırdı. Anca 2019 son aylarında başlayan ve hala etkisi devam eden Covid-19 pandemisi sebebi ile E3 oyun fuarı 2020’de iptal edilmişti. Bu nedenden ötürü Ubisoft kendi tanıtım gününü planladı ve Ubisoft Forward adı altında yeni çıkaracakları oyunları paylaşmaya başladı. Ubisoft Forward 2022 ektinliği de oyun severler tarafından heycanla bekleniyor.

Ubisoft Forward nedir?

Ubisoft firmasının iptal edilen E3 oyun fuarından sonra çıkarmayı hedefledikleri oyunları canlı olarak oyun severler ile paylaştıkları etkinliğin adı Ubisoft Forward’dır. Bu etkinlikte yeni oyunlar canlı olarak birçok platform üzerinden oyun severler ile buluşacak. Dünyanın dört bir yanındaki ekiplerinden gelecek oyun haberlerini, bu büyük canlı yayın etkinliğinde duyurmayı planlıyorlar.

2022-07-07 09_31_27-Window

Ubisoft Forward 2022 ne zaman?

Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre, Ubisoft Forward 2022 canlı yayın etkinliği 10 Eylül 2022 Cumartesi günü yapılacak. Türkiye saati ile Cumartesi 22:00’da başlayacak etkinlik, Youtube ve Twitch üzerinden canlı izlenebilecek. Ayrıca canlı yayın Ubisoft resmi sitesinde de canlı izlenebilir.

Kaldırımları yürünemeyecek hale getiren scooter'lar için yeni karar! Kaldırımları yürünemeyecek hale getiren scooter'lar için yeni karar!

Ubisoft Forward 2022 hangi oyunlar tanıtılacak?

Etkinliğin en çok merak edilen sorusu Ubisoft Forward 2022 etkinliğinde hangi oyunların tanıtılacağıdır. Ubisoft tarafından verilen bilgilere göre oyuncuları en çok heyecanlandıran haber, yeni bir Assassin's Creed oyunu hakkında verilecek bilgiler. Sevilen serinin yeni haberleri için Ubisoft Forward 2022 etkinliğini kaçırmayın.

Oyuncuların beklediği diğer oyun ise Prince of Persia: The Sands of Time. Canlı yayın etkinliğinde yeniden yapılan bu oyun hakkında yeni bilgiler verileceği duyuruldu. Ayrıca Prince of Persia sersi ile ilgili başka oyunların gelebileceği de konuşuluyor.

Ubisoft Forward 2022

Ubisoft’un yaptığı bir diğer açıklama ise etkinlik zamanı yaklaştıkça yeni bilgiler ve haberleri bizler ile paylaşacağı yönünde. Açıklamaya göre daha önce hiç görülmemiş haberler, oynanış videoları ve açıklamalar Ubisoft Forward 2022 etkinliğinde siz oyun severler ile paylaşılacak.

Ubisoft Forward 2022 etkinliği ile ilgili yeni haberlerden geri kalmak istemiyorsanız Ubisoft resmi sosyal medyalarını ve Megabayt sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Editör: Engin Çepnioğlu