Bu değişiklikle birlikte, Snapchat kullanıcıları gönderdikleri mesajları beş dakikalık bir süre içinde yeniden düzenleyebilecekler. Bu süre zarfında, mesajlarını yeniden formüle edebilecek, yazım hatalarını düzeltebilecek veya başka düzenlemeler yapabilecekler. Düzenlenen mesajlar, değiştirildiğini belirten bir etiketle işaretlenecek.

YouTube, Adblocker eklentilerden sonra uygulamalara savaş açtı! Bol reklamlı videolar geliyor... YouTube, Adblocker eklentilerden sonra uygulamalara savaş açtı! Bol reklamlı videolar geliyor...

Şirket, özelliğin daha fazla kullanıcıya ne zaman sunulacağı konusunda net bir bilgi vermedi, ancak benzer özellikleri genellikle abonelik hizmetine öncelikli olarak getiriyor. Geçtiğimiz hafta, Snapchat+ aboneliğinin aylık 3,99 dolar olduğunu ve 9 milyon aboneye ulaştığını duyurmuştu.

Snapchat ayrıca, sohbetler için güncellenmiş emoji tepkileri, My AI asistanı aracılığıyla hatırlatıcı ayarlamak ve Bitmoji için yapay zeka tarafından oluşturulan kıyafetler gibi bazı diğer özellikleri de eklemeyi planlıyor. Ayrıca, kullanıcıların özçekimlerini 1990'ların temalı anılara dönüştüren yeni bir yapay zeka lensini tanıttı.

Bu yeni özelliklerle birlikte, Snapchat kullanıcıları sohbetlerini daha rahat bir şekilde yönetebilecek ve iletişimlerini daha etkili bir şekilde sürdürebilecekler.

Editör: Enes Sapmaz