DaVinci Resolve çok uzun süredir iPadOS kullanıcıları için beklenen uygulamalar arasındaydı. Sonunda iPad'ler için de çıkışını yapan ve App Store'daki yerini alan DaVinci Resolve, iPad'in dokunmatik arayüzüne iyi bir şekilde optimize edilmiş. Ayrıca Apple Pencil ve Magic Keyboard aksesuarlarıyla da tam uyumlu çalışabiliyor.

Önerilen sistem gereksinimlerine baktığımızda en iyi performans için M1 veya M2 işlemcili iPad modelleri tavsiye edilmiş. Daha eski iPad modellerinde ise DaVinci Resolve, kısıtlı işlevsellik sunacak. Bazı modellerde HD projelere kadar sınırlandırmalar bile olabilecek.

DaVinci_Resolve_for_iPad

DaVinci Resolve'un iPadOS sürümü hem Windows hem de macOS platformlarında oluşturulan modellerle uyumlu olarak çalışabiliyor. Yani bilgisayarınızda başladığınız projelerinizi iPad'inizden istediğin yerden sürdürebileceksiniz.

DaVinci Resolve uygulaması şu anda App Store'da ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Fakat tüm özellik kilitlerini açmak için 2.099 TL gibi bir ücret talep ediliyor.

Bir dönemin efsanesi Winamp mobil cihazlara geliyor! İşte yeni görünümü Bir dönemin efsanesi Winamp mobil cihazlara geliyor! İşte yeni görünümü

Ugulama mağazasına gitmek için tıklayın.