MicrosoftBing destekli sohbet robotunu Edge tarayıcısının içindeki bir kenar çubuğunda kullanıma sunuyor. Bing kenar çubuğu hem Windows hem de macOS'ta Microsoft Edge'in kararlı sürümlerinde kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.

Yeni kenar çubuğu, Edge'in sol üst kısmında büyük bir Bing düğmesi olarak görünecek ve üzerine tıklamak, yeni Bing sohbet robotunu etkinleştirecek. Bing aracılığı ile sohbet robotuna sorular sormak, metin oluşturmak ve çok daha fazlası için kullanabilirsiniz. Ayrıca Bing, kenar çubuğuna 'bu sayfayı özetle' gibi basit komutlar ile makaleleri özetleyebilir, bir web sayfasındaki öğeleri karşılaştırabilir ve blog gönderilerinde, e-postalarda, madde işaretli listelerde ve daha fazlasında metin oluşturmak için çeşitli tonlar arasından seçim yapmanıza olanak tanır.

OpenAI, yeni nesil yapay zekası GPT-4'ü tanıttı OpenAI, yeni nesil yapay zekası GPT-4'ü tanıttı

bing edge (2)

Microsoft'un benzer yapay zeka özelliklerini Perşembe günü gerçekleştirilecek olan 'AI for Work' etkinliğinde açıklaması bekleniyor. Etkinlik muhtemelen Microsoft'un ChatGPT benzeri yapay zekasının Teams, Word ve Outlook gibi Office uygulamalarında nasıl çalışacağına odaklanacak.