Fransız şirket şimdi "RealChat" adlı özel mesajlaşma özelliğini tanıttı. Çoğu kullanıcı tarafından beklenen özellik, sosyal medya uygulamasında şimdiden ilgi uyandırdı. Şirket, bu yeni işlevin en çok talep edilen özelliklerden biri olduğunu söyledi.

Başka bir kullanıcıya mesaj göndermek için arkadaş olmanız gerekecek. Ayrıca istenmeyen bir mesajın silinmesi için her iki tarafın da bunu yapması gerekecek. Yani kendi mesajınızı silmek onu konuştuğunuz kişinin uygulamasından silmez. Bunun yanı sıra sohbet sisteminin engelleme ve raporlama özelliklerine sahip olacağı bildiriliyor.

X, Grok'u haberleri özetlemek için kullanmaya başladı X, Grok'u haberleri özetlemek için kullanmaya başladı

2c684da0-0079-11ee-ab67-36ea2d640d5f

BeReal'in sosyal medyaya ilginç bir yaklaşımı var. Her gün farklı bir saatte telefona bildirimler göndererek, telefonunuzun ön ve arka kameralarıyla aynı anda çekilen fotoğrafları hızlı bir şekilde paylaşmanızı ister. Bunu yapmak için iki dakikalık bir süreniz vardır ve fotoğrafların mükemmel olduğundan emin olmak için fazladan zaman harcamadan sizi spontane anları paylaşmaya zorlar. Geç kaldığınızda veya bir gönderiyi değiştirdiğinizde arkadaşlarınız bu durumdan haberdar olur.

Editör: Enes Sapmaz