Marvel Sinematik Evreni'nde Kaptan Amerika olarak tanıdığımız Chris Evans, geçtiğimiz günlerde herkesi oldukça şaşırtan bir paylaşım yapmış ve tam 7 yıldır kullandığı iPhone 6S telefonunu değiştirdiğini açıklamıştı. 

Yaptığı paylaşımda en sevdiği özelliğine de dikkar çeken Evans şunları söylemişti:

“Işıklar içinde uyu (RIP) iPhone 6S. Birlikte harika işler yaptık. Menü tuşunu özleyeceğim.”

İstenilen emojiyi üretebiliyor! Yeni iOS güncellemesi emojileri değiştirecek İstenilen emojiyi üretebiliyor! Yeni iOS güncellemesi emojileri değiştirecek

Chris Evans, katıldığı son röportajında yeni telefona geçişinin ardından bazı konularda isyanını dile getirdi.

"iPhone 12 çok ağır"

Netflix'te çıkacak The Grey Man filmi için röportaj veren Chris Evans'a “iPhone 6’n için anma töreni nasıldı?" sorusu soruldu. Evans bu soruyu şöyle yanıtladı:

“Acımasızcaydı, hala özlüyorum ve aslında bunu paylaşmak istemezdim ancak yeni telefonum çok ağır gibi hissediyorum. Telefonu tutarken desteklemek için serçe parmağınızı kullanırsınız ve gerçekten çok, çok ağır hissettiriyor. Bunu yaşayan bir tek ben miyim? Çok ağır. Demek istediğim, menü tuşunu özlüyor muyum? Evet. Menü tuşu aşırı muhteşemdi. Binlerce insan bana ‘SE’ al dedi fakat ben iPhone 6’yı istiyorum. Daha önceden bir şeyin artık çalışmayana kadar çalışmasını istiyorum.” 

Chris evans bu açıklamaları yaparken telefonunu göstererek anlatmayı da ihmal etmedi.

iPhone 12 Pro telefon kullandığını da öğrenmiş olduğumuz Evans, iPhone 6S’e olan özlemini de bizlerle paylaştı. 

Editör: Burak Karahan