Türk Telekom'un gençlik markası olan Selfy, marka iş birliklerini artırmaya devam ediyor. Artık Selfy müşterileri; Cafe Nero, Biletix, Tiktak ve Riot Games'de hediyeler ve indirimlerden faydalanabiliyor.

Türk Telekom'un gençlik markası Selfy, yepyeni iş birlikleriyle kullanıcılarına avantajlar ve fırsatlar sunmaya devam ediyor. Selfy’lilere kahve, bilet, oyun alışverişi ve dakikalık araba kiralama gibi farklı alanlarda çeşitli indirimler ve hediyeler sunuluyor.

2022-07-07 15_01_51-Selfy'lilere İndirimler _ Selfy

Opera, tarayıcısına yapay zeka müjdesini verdi! Opera, tarayıcısına yapay zeka müjdesini verdi!

Türk Telekom’un Caffe Nero ve Biletix ile geçen sene yaptığı iş birliği bu sene de devam ediyor. Selfy müşterileri Caffe Nero’da bir kahve alana bir kahve hediye ediliyor. Biletix’te ise Cuma günleri Biletix’in web sitesinden alınan konser, festival ve tiyatro biletlerinde yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Türk Telekom, dakikalık araç kiralama platformu TikTak ile iş birliği yaptı. İstanbul’da ilk kez araç kiralayan gençlere, ikinci kullanımlarında 200 TL bakiye tanımlanıyor.

Selfy’liler Riot Games oyunlarında avantajlardan yararlanıyor. SMS veya Online İşlemler uygulamasından alınacak Türk Telekom Play Store kampanya kodları ile League of Legends için 250 RP, Legends of Runtera için 175 LoRa Coins ve Valorant için ise 175 Valorant Coins’in sahibi olabiliyorlar.

Editör: Burak Karahan