IO InteractiveHitman 3'ün yeni haritası olan Ambrose Island'ı 26 Temmuz'da tüm oyunculara ücretsiz DLC olarak geleceğini duyurdu. Oyunun geçen Ocak ayında piyasaya sürülmesinden bu yana ilk yeni haritayı işaret eden ek paketi ile oyuna yeni görev ve hikayeler eklenecek.

hitman 3 ek paketi (2)

Hitman 3'ün yeni ek paketi: Ambrose Island

Fragmana bakılacak olursa Ambrose Island, dışlanmış bir isyancı grubu tarafından yönetilen pis, tropikal bir bölge gibi gözükmekte. Ayrıca IO Interactive yeni ek paketi hakkında yaptığı açıklamada, haritanın Andaman Denizi'nde faaliyet gösteren tehlikeli bir korsan çetesine ve birçok gizli sırra ev sahipliği yapan gizli bir koy olarak belirtiliyor.

hitman 3 ek paketi (3)

Bunun yanı sıra tamamen keşfedilebilir bir sandbox olarak belirtilen ek paket, başarı kilidini açmak için yeni hedefler, zorluklar ve ödüller ile birlikte gelecek.

Freelancer modu bu yılın ikinci yarısında gelebilir

IO Interactive ilk olarak, kod adı "Rocky" olan haritanın ön izlemesini bu yılın başlarında yayınladığı ikinci yılın bir parçası olarak oyunculara sunacak.

hitman 3 ek paketi (4)

Mayıs ayında oyun stüdyosu, Hitman 3'ün yakında çıkacak olan 'Freelancer' adlı bir roguelike modunun gecikmesini telafi etmek için Ambrose Island'ın çıkış tarihini ertelediğini duyurmuştu. Yeni oyun modunun ilk olarak 2022 baharında çıkması planlanılmıştı, ancak biraz geciken ek paket ile bu yılın ikinci yarısında gelmesi bekleniyor.

Team Fortress 3 yalan oldu! Valve'ın yeni oyunu ortaya çıktı: Deadlock Team Fortress 3 yalan oldu! Valve'ın yeni oyunu ortaya çıktı: Deadlock

Stüdyo yol haritasında değişikliğe gitti

Ayrıca, IO Interactive stüdyosu yol haritasında bir dizi başka değişikliğe gidildiği de belirtti. Himmapan Hotel'de 17 Temmuz'a kadar oyunun serbest dönüş yeri olarak değişeceği ve Wen Ts'ai'nin 15 Temmuz'da geri dönüş yapmasıyla Vicente Murillo'yu mevcut 'Zor Hedef' olarak oyuna ekleneceği söylendi.

Değerli düşüncelerinizi biz Megabayt ekibiyle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Editör: Enes Sapmaz