Vanilla Minecraft oynamak artık sıkıcı bir hale mi geldi? İşte Minecraft'ı tekrar sevdirecek birbirinden farklı 10 mod paketi... Minecraft'tan artık sıkıldığını düşünüyorsanız, birbirinden farklı tonlarca modu optimize edilerek tek çatı altında birleştiren mod paketlerini deneyebilirsiniz. Ayrıca, mod paketleri kurma konusunda tamamen acemiyseniz hiç dert etmeyin. Çünkü mod paketlerini nasıl kuracağınıza dair bilgilendirmeleri detaylıca olarak makalenin sonunda sizlere aktaracağız.

İşte en iyi 10 Minecraft mod paketi

1)RlCraft

İndirmek için tıklayınız. Listemizin başında ilk gelen mod paketi RLCraft, bu mod paketi ile oyunan eklenen tonla yeni mekanikler buluyor. Oyun zevkinizi tamamen zorlaştıracak olan RLCraft, oyuna susuzluk, seviye sistemi ve tonla zorlayıcı yeni canavarlar ekliyor.

2)Pixelmon

İndirmek için tıklayınız. İkinci mod paketimiz ise Pokemon severlere geliyor. Pixelmon mod paketi ile dilediğiniz Pokemon'u seçme şansı yakalayacaksınız.

3)Valhelsia 2/3/Enchanced Vanilla

İndirmek için tıklayınız. Üçüncü sırada ise Valhelsia yer alıyor. Bu inanılmaz mod paketi, Minecraft'a daha ağırlıklı olarak teknoloji öğeleri ve mekanikleri ekliyor.

4)Sky Factory 3/4

İndirmek için tıklayınız. Biraz SkyBlock'u hatırlatan SkyFactory, çevrenizde hiç bir materyal bulunmadan hayatta kalmanızı sağlayacak.

5)Modern SkyBlock 3: Departed

God of War Ragnarök PC'ye geliyor! God of War Ragnarök PC'ye geliyor!

İndirmek için tıklayınız. Tonla yeni makine ve eşya ekleyen Modern SkyBlock 3: Departed paketi, vazgeçilmez SkyBlock deneyimini hat seviyelere çıkaracak.

6)All of Fabrick

İndirmek için tıklayınız. All of Fabrick paketi, oyuna tonla yeni yemek, biyomlar, yapılar olmak üzere bir çok farklılık barındırıyor.

7)All the Mods 6/7

İndirmek için tıklayınız. İster teknoloji mühendisliği ister büyücülük yapabileceğiniz All the Mods, adından anlaşılacağı üzere oyuna inanılmaz derecede fazla modunu bir arada sunuyor.

8)Better Minecraft

İndirmek için tıklayınız. Ben çok fazla modlardan anlamam diyenleri düşündüğümüz bu mod paketi, oyuna yeni zindanlar biyomlar gibi Minecraft zevkinizi çok zorlamayacak yenilikler içeriyor.

9)StoneBlock

İndirmek için tıklayınız. Klostrofobinizi hat safhaya taşıracak olan StoneBlock paketi ile ağaç yerine bolca taş yumruklayacaksınız.

10)SevTech: Ages

İndirmek için tıklayınız. Oyunu bambaşka bir zorluk seviyesinde oynayacağınız bu mod paketi, oyuna tonla teknolojik yenilik ekliyor.

Minecraft mod paketi nasıl kurulur?

Çok uğraş gerekmeden Curseforge üzerinden indirebileceğiniz bu mod paketleri için tek gerekli şey bilgisayarınızda Minecraft yüklü olması ve paylaşacağımız linkten gerekli istemciyi indirmek. CurseForge istemcisini buradan indirebilirsiniz. CurseForge istemcisini yükledikten sonra eklenti indirmek istediğiniz oyunu seçip dilediğiniz mod paketini yükleyip keyfini çıkarabilirsiniz.

Değerli düşüncelerinizi biz Megabayt ekibiyle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Editör: Megabayt Haber