Discord, uygulamanın kullanıcı arayüzünü değiştirmenize izin veren temaları test ediyor ve 16 hazır renk şeması seçeneği sunuyor. Uygulama için uzun zamandır beklenen bir özelliktir, ancak kullanmak için Nitro aboneliğiniz olması gerekiyor.

Nitro, Discord'u kullanan kişiler için daha büyük dosya içerikleri yükleme, daha uzun mesajlar gönderme ve profilinizi özelleştirme gibi pek çok yararlı avantaja sahip.

discord tema (1)

Discord'da Şekilli Yazı Nasıl Yazılır? Discord'da Şekilli Yazı Nasıl Yazılır?

Discord, abonesiyseniz uygulamanın nasıl görünebileceğini görmek için temaları önizlemek için, Ayarlar > Görünüm'e gidip "Temayı Önizle" düğmesine tıklayarak önizleme bölmesine erişebilirsiniz.

Nitro aboneliği için ödeme yapmak istemeyen insanlar için Discord'u farklı temalar haline getirmenin başka yolları da var. BetterDiscord projesi bir süredir uygulamayı geliştirmek için çalışıyor ve iyileştirmeler listesi Discord'dan tamamen farklı bir tema motoru içeriyor. Ve size aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü önceden hazırlanmış tema vermek yerine gerçekten özel temalar oluşturmanıza izin veriyor.

Editör: Enes Sapmaz