Lilith Walther, projenin başındaki geliştirici, Sony'nin müdahalesi sonucunda oyunun orijinal ismi olan "Bloodborne Kart"tan markanın temizlenmesi gerektiğini ve bu nedenle oyunun yayın tarihinde kısa bir gecikme olacağını belirtti. Oyunun PC için planlanan 31 Ocak tarihinde çıkması bekleniyordu.

Bloodborne Kart, başlangıçta bir mizah olarak ortaya çıkan retro tarzı bir yarış oyunuydu ve Bloodborne hayranlarından büyük ilgi görmüştü. Geliştiriciler, oyunun içeriğini Bloodborne evreninden esinlenerek tasarlamışlardı. Ancak Sony'nin müdahalesiyle birlikte, oyunun adında ve markasında değişiklik yapılacak.

Walther, geliştirici ekibin bu tür bir durumu beklediğini ve tam yaratıcı kontrolün heyecan verici olduğunu belirtti. Yeni bir yayın tarihi henüz açıklanmamış olsa da, oyunun hala çıkacağı ve sadece biraz farklı görüneceği vurgulandı.

Valorant, Playstation ve Xbox'lara geliyor! Tarih verildi... Valorant, Playstation ve Xbox'lara geliyor! Tarih verildi...

Bloodborne Kart, 12 farklı Bloodborne karakterine dayanan yarışçıları, 16 farklı harita ve patron dövüşlerini içermesi planlanan bir oyundu. Ancak marka değişikliği nedeniyle, oyunun orijinal tasarımından sapacak ve farklı bir şekilde ortaya çıkacak. Hayranlar, bu gelişmelerle birlikte oyunun çıkışını beklemeye devam ediyor.

Editör: Enes Sapmaz