En sevdiğimiz toplamda 10'un üzerinde oyunu sizler için sıraladık ve bahsettik. Siz de oynayacak oyun arıyorsanız yeni videomuz tam aradığınız şey olabilir. Favori oyunlarımızı sıraladığımız videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı da unutmayın.

Final Fantasy 7

Final Fantasy 7, 1997 yılında Square stüdyposu tarafından geliştirilen bir rol yapma video oyunudur. Oyun, Final Fantasy serisinin yedinci oyunu olup 31 Ocak 1997 tarihinde Japonya'da ardından 7 Eylül 1997 tarihinde Kuzey Amerika'da ve 17 Kasım 1997 tarihinde de PAL bölgesinde PlayStation için piyasaya sürülmüştür.

Grand Turismo 2

Gran Turismo (kısaca GT), Polyphony Digital tarafından yayınlanan bir yarış simülasyonu video oyunu serisidir. PlayStation sistemleri için özel yapım serisi olarak geliştirilen Gran Turismo, neredeyse tamamı gerçek dünya otomobillerinin lisanslı çoğaltmaları olan çok çeşitli araçların görünümünü ve performansını taklit etmeyi amaçlar. Serinin 1997'deki ilk yapımının çıkışından bu yana PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PlayStation Portable için dünya çapında 80 milyondan fazla oyun satarak PlayStation markasının kanatları altında en çok satan video oyunu serisidir.

Assassin's Creed 2

Assassin's Creed 2, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından yayımlanan bir aksiyon-macera oyunudur. Assassin's Creed 2 Kuzey Amerika'da 17 Kasım 2009'da,PAL bölgelerinde ise 20 Kasım 2009'da piyasaya sürülmüştür.

Shadow of the Colossus

Shadow of the Colossus, Japan Studio ve Team Ico tarafından geliştirilen ve PlayStation 2 için Sony Computer Entertainment tarafından yayınlanan 2005 tarihli bir aksiyon-macera oyunudur. Mono adında bir kızı diriltme gücünü arayan diyarın izole ve terk edilmiş bölgesinde oyuncular, Mono'nun dirilişini gerektirebilecek bir göreve başlarken Wander rolünü üstlenir. Oyunun amacı ise kahramanın at sırtında ve yaya olarak geçtiği yasak topraklara yayılan on altı devasa 'Colossus'un yerini tespit etmek ve yok etmek.

Resident Evil 3: Nemesis

Resident Evil 3: Nemesis, Capcom tarafından orijinal yapım olarak PlayStation için geliştirilen ve yayınlanan 1999 yapımı bir hayatta kalma korku video oyunudur. Resident Evil serisindeki üçüncü oyundur ve bu yapımdaki olaylar Resident Evil 2'deki hikayeyle neredeyse aynı anda gerçekleşir. Oyuncular, virüs bulaşmış bir şehirden kaçarken eski elit ajan Jill Valentine'i kontrol ederler.