Genshin Impact'in 2.8 versiyon sürümü, oyuncuların grupların ayırmayacağı yeni bir karakter sunacak.

4 yıldızlı yeni karakter ücretsiz verilecek!

Hoyoverse Cumartesi günü yaptığı açıklamada, Genshin Impact'in bir sonraki büyük içerik güncellemesini 13 Temmuz'da yayınlayacağını oyunculara duyurdu. "Summer Fantasia" olarak adlandırılan 2.8 sürümü, Hoyoverse'in oyuncuların yeni hikaye, görevler tamamlaması için yeniden tasarladığı bir bölge olan Golden Apple Archipelago'yu oyuna yeniden sunacak.

genshin impact yeni güncelleme (3)

Ayrıca stüdyonun açıklamarına göre, oyuna eklenecek yeni görevleri tamamlayarak, dört yıldızlı bir karakter olan Fischl'i savaşçı partinize ücretsiz olarak ekleme şansına sahip olacaksınız.

Yeni etkinlik: Resonating Visions

Oyunun yaklaşan Resonating Visions etkinliğinde kostüm ve çeşitli eşyalar hediye edilecek. Yeni etkinlikte Fischl karakterinin kostümü için takas edebileceğiniz, deniz kabuklarını toplama şansı yakalayacaksınız.

genshin impact yeni güncelleme (1) Bunlarla kalmayan güncelleme ile ayrıca, arkadaşlarınızla ortak olarak tamamlayabileceğiniz yeni yelkencilik challengeları ve Shikanoin Heizou adında yeni bir oynanabilir karakter ekleniyor. Hoyoverse ekleyeceği yeni karakteri, Genshin'in ilk yakın dövüş katalizörü kullanıcısı olarak tanımlıyor. Ayrıca Shikanoin, temel saldırılardan etkilenen düşmanlara ekstra hasar yansıtabilir

Valorant, Playstation ve Xbox'lara geliyor! Tarih verildi... Valorant, Playstation ve Xbox'lara geliyor! Tarih verildi...

Stüdyo 2 yeni oyun üzerinde çalışıyor

Genshin Impact için gelecek bu ek içerik, Hoyoverse stüdyosunun şu anda üzerinde çalıştığı birkaç projeden biri. Geçtiğimiz haftalarda stüdyo, Zenless Zone Zero ve Honkai: Star Rail olmak üzere iki yeni oyun geliştirdiğini duyurmuştu. Her iki oyun için de henüz bir çıkış tarihi belirtilmedi, ancak yeni yapımlar için PC ve iOS üzerinden beta testine katılmak için kaydolabilirsiniz.

Değerli düşüncelerinizi biz Megabayt ekibiyle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Editör: Enes Sapmaz