Doki Doki Literature Club Plus, 2017 yılında yayınlanan orijinal oyunun genişletilmiş bir versiyonudur. Başlangıçta masum bir randevu simülasyonu gibi görünen bu görsel roman, oyuncuları derin ve rahatsız edici bir hikayeye çeker. Steam'deki değerlendirmeleriyle konuşan oyun, 21,259 inceleme ile %96 olumlu bir geri dönüş alıyor.

Yakuza oyununun canlı uyarlaması geliyor! Amazon tarih verdi Yakuza oyununun canlı uyarlaması geliyor! Amazon tarih verdi

Diğer ücretsiz oyun Lost Castle ise karanlık bir fantezi dünyasında geçen bir roguelike dövüş oyunu olarak öne çıkıyor. Rastgele oluşturulan zindanlarda dolaşan oyuncular, düşman kalabalıklarıyla mücadele edip güçlenmek için ekipman topluyor. Steam'de %88 olumlu değerlendirmeye sahip olan Lost Castle, oyunculara çeşitli karakterler, silahlar ve yeteneklerle kendi oyun tarzlarını geliştirme imkanı sunuyor.

Her iki oyun da 15 Şubat saat 17.00'ye kadar ücretsiz olarak indirilebilir. Oyun tutkunları, bu fırsatı kaçırmamak için Epic Games Store'a göz atabilirler."

Editör: Enes Sapmaz