YouTube, silah videolarına büyük kısıtlama getiriyor! YouTube, silah videolarına büyük kısıtlama getiriyor!

Uygulamanın başlangıçta iPhone uygulaması gibi yalnızca ABD'de kullanıma sunulup sunulmayacağı henüz belli değil, ancak Asya'dan ön indirmeye açık olarak erişilebiliyor. OpenAI, iOS uygulamasının erişimini piyasaya sürüldükten sadece birkaç gün sonra daha fazla bölgeye genişletti, bu nedenle Android uygulamasına yalnızca ABD'de başlasa bile büyük olasılıkla yakın zaman içinde diğer ülkelerde erişilebilir olacak.

chatgpt-4

Tarayıcı aracılığıyla Android'de ChatGPT'ye erişebiliyor, ancak arayüzde gezinmesi tam olarak zor olmasa da mobil cihazlar için ideal bir tasarıma sahip değil. 

Ayrıca iOS kullanıcıları, Haziran ayında Siri ve Kısayollar için destek aldı. Kısayollar'da bir ChatGPT istemi oluşturabiliyor ve bunu arkadaşlarına göndermek için bir bağlantı olarak kaydedebiliyor ve Siri'den uygulamayı başlatmasını veya bu Kısayolları oluşturmasını isteyebiliyorlar.

OpenAI kısa süre önce ChatGPT Plus aboneleri için yapay zeka sohbet robotuna sürekli bir bellek sağlayan yeni bir abonelik özelliğini test etmeye başladı. Özellik açıkken, sohbet robotu, sorguları kolaylaştırabileceğini söylediği konuşmalarda daha hızlı ve net cevaplar veriyor. 

Editör: Enes Sapmaz