Valorant, Playstation ve Xbox'lara geliyor! Tarih verildi... Valorant, Playstation ve Xbox'lara geliyor! Tarih verildi...

Ubisoft'un mobil platformlar için duyurduğu ve Antik Çin'de geçen oyun Assassin's Creed Jade için oyunanış görüntüleri sızdırıldı.

Sızıntı, Redditor rickreckt tarafından GamingLeaksAndRumours alt dizininde paylaşıldı , ancak orijinal olarak dattuu tarafından Assassin's Creed alt dizininde yayınlandı. Videonun kendileri tarafından kaydedilmediğini ve aslında Assassin's Creed Syncposting adlı bir Facebook sayfasında yayınlandığını iddia ediyor. Görüntülerin bir tür erken oyun testinden geldiği düşünülüyor. (Aşağıdaki gönderiye tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz. Telif nedeniyle video olarak direkt burada paylaşamıyoruz)

İki dakikalık görüntü, oyuncu karakterini Yongning Köyü'nü korumak amacıyla Çin Seddi'nde gösteriyor. Oyuncu karakteri görünüşe göre Seviye 40'ta, bu da görevin oyunun sonlarında gerçekleştiğini gösteriyor, ancak öğretici mesajlar birkaç kez açıldığı için oyun testçilerinin başlaması için belirlenmiş bir seviye de olabilir.

Ardından, oyuncunun bir akıncı ile savaşa girmeden önce hareket düğmesini ileri doğru basılı tutarak basit bir platform hareketi yaptığını görüyoruz. . Görünüşe göre savaş çoğunlukla hafif saldırılar için dokunulabilen ve ağır saldırılar için tutulabilen tek bir düğmeyle kontrol ediliyor.  Jade'in karakterinin Ezio ve Altair gibi mi belirlendiği, yoksa Valhalla ve Odyssey'deki gibi bazı özelliklerin özelleştirilip özelleştirilemeyeceği, görüntülerden anlaşılamıyor.

Görüntüler, düşmanlara nasıl suikast düzenleneceğine dair bir eğitime geçmeden önce, oyuncuyu birkaç savaş sahnesinde göstererek sona eriyor. Diyalog ve metin eksikliği, Assassin's Creed Jade üzerinde hala yapılacak bazı işler olduğunu açıkça gösterse de, oyun testine zaten başladıysa, geliştirme aşamasında oldukça ilerlemiş gibi görünüyor.

Editör: Burak Karahan